از امروز، Lidl دستگاه های مناسب برای روزهای سرد را به فروش می رساند

من شخصاً می توانم پد گرمکن پشت گردن را توصیه کنم. من خودم از آن استفاده می کنم. نه به این دلیل که سردم است، بلکه به این دلیل که می توانم تنش را با گرما از بین ببرم. بنابراین نه تنها محصولاتی وجود دارند که شما را در زمستان گرم نگه می دارند، بلکه می توانند به طور کلی بسیار مفید باشند.منبع

در نهایت باید خودتان بدانید که آیا مثلاً یک پتوی برقی برای شما ارزش دارد یا خیر. از این گذشته ، چنین سقفی نیز برق مصرف می کند ، اگرچه نسبتاً کم است. ما در مورد حداکثر 100 وات در ساعت صحبت می کنیم. اگر بخواهید هر روز 8 ساعت از پتو با توان کامل استفاده کنید، که احتمالاً هیچ کس این کار را نمی کند، با قیمت 40 سنت در هر کیلووات ساعت، حدود 32 سنت برای این 8 ساعت پرداخت می کنید. در عوض، گرمای بدن خود را هدف قرار می دهید.

زمستان اینجاست و دما پایین است. در عین حال، هزینه های انرژی بسیار بالا است، به طوری که همه شما نمی خواهید گرمایش را به اندازه قبل افزایش دهید. برای این کار راه حلی وجود دارد، زیرا Lidl محصولات بسیار متنوعی را با قیمت های پایین تری به فروش می رساند که می توانید از آنها برای گرم کردن خود استفاده کنید.

Lidl می خواهد شما را در زمستان گرم نگه دارد

اگر به دنبال راه‌های ارزان‌قیمت برای گرم نگه داشتن در زمستان هستید و یک پتوی معمولی کافی نیست، می‌توانید به وسایل برقی که گرمای بیشتری تولید می‌کنند، روی بیاورید. در Lidl وجود دارد از 12 دسامبر 2022 سیل کاملی از محصولاتی که می خواهند شما را گرم نگه دارند:

آنچه باید در مورد Lidl بدانید:

آیا چنین دستگاه هایی ارزش آن را دارند؟

تمامی محصولات ذکر شده در فروشگاه لیدل موجود بوده و از طریق فروشگاه اینترنتی نیز به فروش می رسند. اما شما باید هزینه حمل و نقل را در آنجا بپردازید. در صورت خرید چندین دستگاه، می توانید در خبرنامه ثبت نام کنید و در هزینه ارسال صرفه جویی کنید.