شرکت ژاپنی Audio Technica برای شصتمین سالگرد خود چیزی خاص ارائه کرده است. یک صفحه گردان شفاف که محدود است و هزینه زیادی دارد.

به روز رسانی از 11/07/2022: در این بین، اولین فروشگاه های آنلاین آلمانی AT-LP2022 از Audio-Technica را در محدوده خود قرار داده اند. این مدل از جمله در Hifi Schluderbacher (Willich) و Hifisound (Münster) برای فروش ارائه شده است.

همیشه شگفت انگیز است که چگونه دستگاه های فنی شناخته شده وقتی در یک نسخه شفاف ظاهر می شوند ناگهان جدید و آینده نگرانه به نظر می رسند. از میز گردان Audio-Technica AT-LP2022 از توکیو نیز چنین موردی است: در این نسخه ویژه، فناوری واقعی آنالوگ باستانی به نظر می رسد که یک شی از آینده دور است.

صفحه گردان شفاف نسخه محدود

Audio-Technica AT-LP2022: یک صفحه گردان برای طرفداران طراحی (منبع تصویر: Audio-Technica)

Audio-Technica AT-LP2022 دارای یک محفظه با ضخامت 30 میلی متر و چگالی بالا است. اکریلیک شفاف. این قطعه طراحی به 3000 نسخه در سراسر جهان محدود شده است. به دلیل طراحی خاص، مکانیزم محرک (درایو تسمه ای) دستگاه پخش ضبط قابل مشاهده است. دور معمول 33⅓ یا 45 دور در دقیقه به عنوان سرعت چرخش در دسترس است. به گفته سازنده، AT-LP2022 از اول نوامبر 2022 وارد بازار شده است و باید “در زمستان 2022” در وب سایت سازنده در دسترس باشد.

اگر همیشه از خود می‌پرسیدید که واقعاً در داخل یک دستگاه پخش ضبط چیست: AT-LP2022 به طرفداران فناوری بینش عمیقی می‌دهد. (منبع تصویر: Audio-Technica)

از قیمت Audio-Technica AT-LP2022 1199 یورو است نسبتاً بالا است، با توجه به اینکه می توان صفحه های گردان خوب را با چند صد یورو تهیه کرد.

ما در مشاوره خرید خود صفحات گردان های توصیه شده (نه شفاف) را به شما نشان می دهیم:

از سوی دیگر، تقریباً هیچ محدودیت بالایی در رده محصولات وجود ندارد – در حلقه‌های منتخب از علاقه‌مندان به موسیقی ثروتمند، برچسب‌های قیمت پنج و حتی شش رقمی شکل خوبی در نظر گرفته می‌شوند. از این منظر، AT-LP2022 که از پیش مقدر شده است یک کالای کلکسیونی باشد، شاید اصلاً قیمت بالایی نداشته باشد، اما یک سرمایه گذاری جالب است.