اگر تا به حال قصد خرید کالاهای سفید مانند یخچال، ماشین لباسشویی یا موارد مشابه را داشته اید، مطمئناً با فروشگاه AO برخورد کرده اید. اگرچه خرده فروش آنلاین خود را به عنوان یک جایگزین MediaMarkt تثبیت کرده است، آخرین منبع عرضه نیز اکنون بسته شده است.

بازار رسانه ای

AO همچنین فروشگاه آنلاین را می بندد

پس از آنکه خرده فروش معروف لوازم الکترونیکی با تمرکز بر کالاهای سفید AO مغازه های محلی خود را در ژوئن 2022 تعطیل کرد. فروشگاه آنلاین نیز در حال حاضر بسته شده است. با آن، یک رقیب سرسخت MediaMarkt در آلمان خداحافظی می کند. AO به قیمت های خوب در یخچال، ماشین لباسشویی و سایر محصولات خانگی معروف بود. دستگاه های بزرگ با ون های خود تحویل داده شدند تا وفاداری خوبی برای مشتریان ایجاد شود. اما احتمالاً این تجارت نتیجه نداده است، بنابراین وب سایت اکنون نیز بسته شده است.

آنچه مشتریان اکنون باید بدانند:

  • سفارش‌های باز که با AO ارسال کرده‌اید، احتمالاً همچنان انجام خواهند شد. شما باید وارد سایت AO شوید و می توانید وضعیت را در آنجا مشاهده کنید.
  • اگر دیگر رسید خرید خود را ندارید، می توانید آن را از وب سایت نیز دانلود کنید.
  • شما همچنین می توانید خرید خود را در مدت زمان لغو قانونی بازگردانید، اما دیگر پس از آن.
  • در صورت بروز نقص، باید مستقیماً با سازنده تماس بگیرید.
  • “بیمه بی دغدغه AO” همچنان اعمال می شود، زیرا شما آن را با AO خارج نکردید، بلکه با “بیمه داخلی و عمومی اروپا AG”.
  • شما فقط می توانید از طریق ایمیل به [email protected] به خدمات مشتری دسترسی پیدا کنید.

هنگام خرید دستگاه های جدید باید به برچسب انرژی توجه کنید تا برق را بی مورد هدر ندهید:

خبر خوب برای MediaMarkt and Co.

از آنجایی که AO اکنون به طور کامل از بازار آلمان ناپدید شده است و فقط می خواهد روی تجارت در بریتانیا تمرکز کند، MediaMarkt، Saturn، اما همچنین آمازون یا Expert می توانند خوشحال باشند. یک رقیب کمتر در لیست که می تواند مشتریان را از آنها دور کند. از سوی دیگر، یک بازیکن جدید به تازگی در آلمان شروع به کار کرده است: کول بلو از هلند.