پس از جدایی از هواوی، اوضاع برای آنر بسیار خوب پیش می رود. این شرکت می تواند گوشی های هوشمند را بدون هیچ محدودیت و برنامه ای روانه بازار کند یک اعلامیه بزرگ برای MWC 2023. سازنده چینی ویدئویی را منتشر کرده است که فناوری خود را با نقاط عطف بشریت مانند اولین پرواز سرنشین دار یا فرود ماه مقایسه می کند:

Honor در این تیزر ویدیو تایید می کند که به عنوان بخشی از MWC 2023 در بارسلونا در 27 فوریه چندین گوشی هوشمند جدید ارائه خواهد شد. همچنین گنجانده شده است سری 5 جادویی، که باید از چندین دستگاه تشکیل شده باشد. قطعا مجیک 5 و مجیک 5 پرو دیگری وجود خواهد داشت. علاوه بر این، قبلاً یک Magic 5 Lite ظاهر شده است که قرار است در طبقه متوسط ​​حمله کند.

Honor: Unleash The Power of Magic 丨MWC Barcelona 2023

فوریه ماه بسیار قدرتمندی در مورد گوشی های هوشمند رده بالا خواهد بود. سامسونگ در حال پیشروی است، اما با شیائومی و آنر، دو جایگزین قوی از آن پیروی خواهند کرد. آنر اکنون یک تیزر ویدیویی منتشر کرده است که در آن این شرکت چیزهای بزرگی را اعلام می کند.

Honor: شاخه هوآوی برای «بومیان دیجیتال»

Honor چندین گوشی هوشمند برتر را تایید کرد

آنر نیز الف را تایید می کند Magic Vs برای بازار اروپا. با این حال، این یک تلفن همراه تاشو جدید نیست، بلکه مدلی است که در نوامبر 2022 در چین رونمایی شد. حداقل در چین، نسبت به قیمت آن بسیار عالی است و می توان آن را با قلم نیز کار کرد. بنابراین جالب است که ببینیم Honor برای گوشی تاشو در اروپا چقدر شارژ می شود.

آنر می خواهد در اوج بازی کند