آیا می خواهید در سال جدید ورزش بیشتری انجام دهید و همچنان به تجهیزات تمرینی مناسب برای آن نیاز دارید؟ سپس آمازون پیشنهاد مناسبی برای شما دارد. در حال حاضر می توانید دوچرخه تناسب اندام ممتاز را از Peloton با تخفیف مناسب تهیه کنید. ما جزئیات را برای شما داریم.

دوچرخه ورزشی داخلی با صفحه نمایش لمسی 22 اینچی HD با قیمت مناسب در آمازون

تا اینجا دوچرخه تناسب اندام فرقه از آنجا بود پلتون استارتاپ آمریکایی به سختی با تخفیف با این حال، اخیراً دوچرخه ورزشی در آمازون نیز فروخته شده است که می توانید مستقیماً از وب سایت سازنده تخفیف دریافت کنید. شما دوچرخه Peloton را همین الان دریافت می کنید 1195 یورو از جمله تحویل رایگان (به پیشنهاد در آمازون مراجعه کنید). با سازنده مستقیماً باید حداقل 1445 یورو هزینه کنید.

دوچرخه پلوتون

دوچرخه پلوتون

به جای 1,445 یورو RRP: دوچرخه تناسب اندام ممتاز برای در خانه، دوچرخه ورزشی داخلی با صفحه نمایش لمسی HD 22 اینچی با وضوح بالا، سازگار با اپل واچ، از جمله سیستم بلندگوی استریو.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/11/2023 04:32

دوچرخه پلوتون به شما چه پیشنهادی می دهد؟

که دوچرخه تناسب اندام داخل سالن با وضوح بالا صفحه نمایش لمسی 22 اینچی HD به اصطلاح، تسلا در میان دوچرخه های ورزشی است. این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار است و نرم افزاری با ظاهر و احساس محصولات اپل را به شما ارائه می دهد. البته می‌توانید تمرینات خود را با یک اپل واچ جفت شده نیز پیگیری کنید. در غیر این صورت، دوچرخه Peloton به شما پیشنهاد می کند سیستم بلندگوی استریو و بسیاری از گزینه های گسترش. دوچرخه دارای ابعاد جمع و جور است، بنابراین در آپارتمان های کوچکتر نیز قرار می گیرد.

اما این چیزی است که بزرگترین تفاوت را در مقایسه با دوچرخه های تناسب اندام معمولی ایجاد می کند پیشنهاد دوره از: با هزینه ماهانه 39 یورو می توانید هزاران نفر شرکت کنید نقل قول های زمان واقعی با مربیان واقعی و سایر اعضا از طریق اینترنت شرکت کنید. بعد دوره های دوچرخه سواری همچنین بسیاری از پیشنهادات دیگر مانند یوگا یا تمرین با وزنه.

خرید دوچرخه پلتون برای چه کسانی ارزش دارد؟

اگر تصمیم گرفته اید در سال جدید ورزش بیشتری انجام دهید، اما زمان یا تمایلی برای رفتن به باشگاه ندارید، دوچرخه پلوتون راهی عالی برای ورزش زیاد است. این دوره ها همچنین به شما کمک می کند در طولانی مدت با انگیزه بمانید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.