آیا به دنبال یک تلویزیون 4K مجهز با قیمت مناسب هستید؟ پس این پیشنهاد برای تلویزیون Hisense در آمازون قطعا برای شما جالب است. ما به شما نشان خواهیم داد که چرا این پیشنهاد ارزش آن را دارد.

تلویزیون 4K Hisense با قیمت مقرون به صرفه در آمازون

آمازون به تازگی قیمت Hisense 55U71HQ را کاهش داده است. در حال حاضر فقط می توانید دستگاه را دریافت کنید 599 یورو (مشاهده پیشنهاد در آمازون) به جای معمولی حداقل 699 یورو. هزینه ارسال محاسبه نمی شود.

Hisense 55U71HQ ULED (55 اینچ)

Hisense 55U71HQ ULED (55 اینچ)

به جای 699 یورو: تلویزیون ULED 4K با HDR، تلویزیون هوشمند، نقطه کوانتومی، 120 هرتز، HDMI 2.1، Dolby Vision IQ & Atmos و الکسا داخلی.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1/4/2023 ساعت 2:29 بعد از ظهر

تلویزیون هایسنس چه فایده ای دارد؟

با Hisense 55U71HQ اساساً یک تلویزیون رده بالا – فقط بدون نمایشگر OLED – با قیمتی مقرون به صرفه دریافت می کنید. صفحه نمایش 55 اینچی تولید شده توسط تکنولوژی ULED یک عکس عالی، که همچنین بسیار روشن است. همچنین هستند HDR10+ و Dolby Vision IQ در هیئت مدیره، به این معنی که رنگ ها به ویژه غنی نمایش داده می شوند. اتفاقا ULED فقط در تلویزیون های هایسنس موجود است و نباید آن را با OLED یا QLED اشتباه گرفت. نقاط کوانتومی داخلی بیشتر با QLED قابل مقایسه هستند.

LCD در مقابل OLED: کدام یک واقعا بهتر است؟ – حقایق فنی

نرخ تازه سازی با است 120 هرتز در ارتباط با HDMI2.1 به روز و همراه با آن همچنین برای بازی با کنسول های فعلی مناسب است. همچنین یک تلویزیون هوشمند است تمام خدمات پخش عمده پشتیبانی می کند. علاوه بر این یک است تیونر سه گانه برای دریافت فرمت های تلویزیون کلاسیک نصب شده است.

در آمازون، این مجموعه تلویزیونی موفق شد 4.3 از 5 ستاره با تقریبا 1000 رتبه بندی اگر به دنبال یک تلویزیون 55 اینچی ارزان قیمت با امکانات خوب هستید، ارزش دیدن اینجا را دارد.

پیشنهاد را از دست دادید؟ در اینجا توصیه های بیشتری برای تلویزیون با 55 اینچ وجود دارد:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.