آلمان از اینجا خرید می کند: 7 فروشگاه آنلاین محبوب

اتو یک کهنه کار در چشم انداز خرده فروشی آلمان است، در عین حال بزرگترین خرده فروش آنلاین مبلمان و زندگی آلمان نیز می باشد. این شرکت اولین قدم خود را در زمینه تجارت الکترونیک در سال 1995 برداشت.

تحویل بسته با هرمس (منبع تصویر: Otto GmbH & Co KG)

علاوه بر شبکه شعب متراکم آن Lidl همچنین یک فروشگاه آنلاین بسیار موفق – همیشه پر از پیشنهادات، همچنین از دنیای فناوری.

مقام پنجم: MediaMarkt

حدود 49 میلیون نفر در آلمان خرید آنلاین می کنند و این روند رو به افزایش است. ما به شما نشان می دهیم که آلمانی ها ترجیح می دهند پول خود را با کدام ارائه دهندگان خرید آنلاین خرج کنند.

رتبه بندی محبوب ترین فروشگاه های آنلاین در آلمان 2022

یک غول تخفیف آلمانی از Neckarsulm (بادن-وورتمبرگ) می آید که بین تاکستان ها قرار دارد.

شعبه Lidl در Königsallee دوسلدورف (منبع تصویر: GIGA)

اتفاقاً “bon prix” فرانسوی در آلمانی به معنای “قیمت خوب” است.

رتبه هفتم: Ikea و H&M

تجارت ثابت توسط فروشگاه های آنلاین احاطه شده است. ظاهر از MediaMarkt 20 درصد از آلمانی ها اخیراً برای خرید استفاده می کنند.

مقام ششم: Bonprix

جای تعجب نیست: 81 درصد از آلمانی ها اخیراً از سیاتل (ایالات متحده آمریکا) به غول فناوری اطلاعات سفارش داده اند. آمازون. بنیانگذار جف بزوس شروع به ارسال کتاب کرد، اما اکنون می توانید تقریباً هر چیزی را در آمازون و بازار یکپارچه دریافت کنید. بزوس در تابستان 2021 سمت مدیرعاملی خود را به اندی جاسی واگذار کرد.

Fire TV Stick با کنترل صوتی الکسا

داده‌های زیر از نظرسنجی جهانی مصرف‌کننده Statista به دست آمده است، دوره نظرسنجی بین ژانویه و دسامبر 2022 بوده است.

مقام اول: آمازون

Media-Saturn-Holding GmbH احتمالاً همه را در آلمان می شناسد. با صدها شعبه، دسترسی به Saturn و MediaMarkt در سراسر آلمان آسان است.

شعبه MediaMarkt در برلین (منبع تصویر: GIGA)

مقام چهارم: Lidl

تجارت آنلاین (تجارت الکترونیک B2C) یک تجارت غول پیکر است. در سال 2021، فروش در این منطقه در آلمان به 86.7 میلیارد یورو رسید (و در حال افزایش است)، یک محرک اصلی رشد همه گیری کرونا بوده و هست.منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 06/01/2023 00:15

مقام دوم: اتو

زالاندو هر طرفدار مد باید برای مدت طولانی با آن آشنا باشد. اگر هنوز آن را نمی دانید: Zalando Lounge باشگاه خرید Zalando است که در آن محصولات مارک با قیمت های بسیار پایین تری ارائه می شود.

پس از آن پی پال (28.2 درصد)، بدهی مستقیم/ بدهی مستقیم (17.4 درصد) و کارت های اعتباری (11.4 درصد) قرار دارند. خرید اقساطی و تامین مالی تنها 2 درصد استفاده شده است.

ارائه دهنده مد جایزه جایزه یکی از شرکت های تابعه Otto Group است.

Bonprix در تجارت ثابت و همچنین آنلاین فعال است (منبع تصویر: Bonprix)

گروه اتو همچنین شامل برندهایی مانند Manufactum، Bonprix و ارائه دهنده خدمات حمل و نقل هرمس است. بر اساس این نظرسنجی، 26 درصد اخیراً از اتو خرید کرده اند. گروه اتو در حال حاضر با اعداد قرمز دست و پنجه نرم می کند.

مقام سوم: زالاندو

رتبه هفتم در میان محبوب ترین فروشگاه های آنلاین آلمانی به غول مبلمان سوئدی تعلق دارد IKEA. طرفداران فناوری احتمالاً با سیستم روشنایی خانه هوشمند Trådfri یا Ikea Livboj، شارژر بی سیم تلفن های همراه آشنا هستند. خرده فروش نساجی همتراز با Ikea است HM، همچنین از سوئد.

آلمانی ها چگونه پرداخت آنلاین را ترجیح می دهند؟

Fire TV Stick با کنترل صوتی الکسا

سهم بازار روش های پرداخت در تجارت آنلاین در آلمان در سال 2021 به شرح زیر توزیع شد (منبع: Statista / EHI): محبوب ترین آنها خرید بر اساس فاکتور با 28.3 درصد