زبان ها:انگلیسی آلمانی

مجسمه‌های Mage تنها راه برای دریافت مجموعه Eclipse، مجموعه تاریکی، و لباس یادبود مخفی (معروف از Breath of the Wild) هستند. با هر مجسمه جادوگری که پیدا کنید، مجموعه با یک زره جدید گسترش می یابد. قطعات زره به ترتیب زیر باز می شوند:

  • 1. مجسمه جادوگر: لباس تیره (150 Wisps)
  • 2. مجسمه جادوگر: لباس تاریکی (150 Wisps)
  • 3. مجسمه جادوگر: شلوار تیره (200 Wisps)
  • 4. مجسمه جادوگر: Leggings of Darkness (200 Wisps)
  • 5. مجسمه جادوگرMission: Darkhood (300 Wisps)
  • 6. مجسمه شعبده باز: Hood of Darkness (300 Wisps)
  • 7. مجسمه شعبده باز: ردای خاطره (400 Wisps)

وصیت‌نامه‌ها فقط زیرزمینی ظاهر می‌شوند. آنها اغلب در دنیای بازی ظاهر می شوند و همیشه 5 تا 10 با هم شناور هستند. از آنجایی که آنها به وضوح می درخشند، می توانید آنها را از دور به خوبی ببینید. در مکان‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت است، می‌توانید پیچ‌های بزرگ (5 تایپ معمولی) یا بسیار بزرگ (20 پیچ معمولی) را پیدا کنید. معمولاً در نزدیکی معادن می‌توان برخی از وصیت‌های بسیار بزرگ را مشاهده کرد.

چیزی که برای آن نیاز به اراده دارید

همانطور که قبلاً ذکر شد، اولین مجسمه جادوگر در پست دیدبانی قرار دارد. با این حال، شما فقط می‌توانید پس از زیرزمینی با آن تعامل کنید، بنابراین ممکن است بعداً به آن توجه نکنید. شش مجسمه جادوگر دیگر نیز وجود دارد که همگی در زیر زمین قرار دارند. می‌توانید مکان‌های دیگر مجسمه‌های شعبده‌باز را از مجسمه جادوگر در پست دیده‌بانی با مبادله آن‌ها با «وصیت‌نامه» بیابید. هزینه اولین اطلاعات 10 ویسپ است و برای همه مکان های دیگر باید 100 ویسپ خرج کنید. از موارد زیر نقشه شما می توانید مکان ها را برای ذخیره کردن اراده برای سرنخ ها انتخاب کنید.

نقشه مکان مجسمه های جادوگر را در زیر زمین به شما نشان می دهد.  (منبع تصویر: Zelda Dungeon؛ ویرایش: GIGA)
نقشه مکان مجسمه های جادوگر را در زیر زمین به شما نشان می دهد. (منبع تصویر: Zelda Dungeon؛ ویرایش: GIGA)

قفل Eclipse Set و Dark Set را باز کنید

بستر، زمینه:سوئیچ نینتندو