دیگر نمی‌خواهید به برنامه‌های آب‌وهوای اغلب نادرست در تلفن هوشمند خود تکیه کنید؟ سپس خرید ایستگاه هواشناسی خود با اندازه گیری محلی می تواند منطقی باشد. الدی مدل مناسبی را با قیمت مقرون به صرفه دارد. ما جزئیات را برای شما داریم.

Aldi: مرکز هواشناسی 5 در 1 برسر با قیمت مناسب

مرکز آب و هوای برسر بوفور 5 در 1

“مرکز هواشناسی 5 در 1 بوفور” از Bresser با نمایشگر رنگی در حال حاضر در فروشگاه آنلاین Aldi موجود است. قیمت توافقی مطلق 79.99 یورو (مشاهده پیشنهاد در Aldi). هزینه ارسال اضافی 4.95 یورو است. در سایر خرده فروشان حداقل 110 یورو با احتساب حمل و نقل می پردازید، بنابراین یک معامله عالی است.

مرکز آب و هوای برسر بوفور 5 در 1

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

با ایستگاه هواشناسی شما همیشه می توانید وضعیت آب و هوا را پیگیری کنید و دریافت کنید پیش بینی قابل اعتماد بر اساس سنسور فضای باز داده های آب و هوای اندازه گیری شده در نمایشگر رنگی نمایش دادن. دستگاه ترکیب می شود دماسنج، رطوبت سنج، باران سنج و باد سنج همچنین ساعت در یک. این اطلاعات در مورد قدرت و جهت باد، مقدار باران، فشار هوا و دمای بیرون و داخل به شما می دهد. وضعیت آب و هوای آینده بر اساس این مقادیر محاسبه شده و به صورت یک پیکتوگرام نمایش داده می شود.

داده ها به صورت بی سیم از حسگر فضای باز منتقل می شود. این نمایشگر رنگی است و یکی دارد نور پس زمینه. علاوه بر این، زمان به طور خودکار از طریق سیگنال رادیویی DCF تنظیم می شود و همچنین دارای عملکرد هشدار است. همچنین می توانید نسبت به یخبندان هشدار دهید و مقادیر حداکثر و حداقل دما را نمایش دهید.

بیش از 30 مشتری امتیاز خود را در آمازون گذاشته اند و به آن 4.2 از 5 ستاره داده اند. راه اندازی ساده، مقادیر اندازه گیری قابل اعتماد، صفحه نمایش جذاب بصری به همان خوبی خوانایی خوب صفحه نمایش. اتفاقا شما 5 سال گارانتی دستگاه های برسر را از سازنده دریافت می کنید.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/03/26 00:22