آلدی از امروز محصول مناسبی را برای این کار به فروش می رساند

قبل از اینکه تمام دارایی ها و جواهرات خود را در چنین گاوصندوق مبلمانی قرار دهید، باید از بیمه لوازم خانگی خود مطلع شوید که در صورت استفاده از چنین گاوصندوقی، بیمه چقدر پوشش می دهد. معمولاً آنقدر که فکر می کنید نیست. گاوصندوق مبلمان فقط یک حفاظت ارزش اساسی را نشان می دهد حتی کلاس حفاظت هم نداره. این مدل در برابر آتش نیز محافظت نمی شود. اگر می خواهید محافظت واقعی داشته باشید، باید خیلی بیشتر در کیف پول خود جستجو کنید.

آنچه باید در مورد آلدی بدانید در این ویدیو به شما می گوییم:

بیش از حد در گاوصندوق مبلمان نگهداری نکنید

گاوصندوق مبلمان کوچک را می توان با مدل هایی که از تعطیلات می شناسید مقایسه کرد. شما به سادگی می توانید یک پین و آن را تنظیم کنید پول نقد و اشیای قیمتی را در آنجا نگه دارید. برای اینکه گاوصندوق مبلمان به سادگی از بین برود، باید آن را پیچ کنید. با ابعاد داخلی 30.8×19.8×14 سانتی متر و وزنی در حدود 4.6 کیلوگرم، چندان بزرگ و سنگین نیست. اگر پین خود را فراموش کردید، می توانید با یک کلید نیز به محتوا دسترسی داشته باشید.

نگهداری پول نقد و اشیاء با ارزش واقعی در آپارتمان یا خانه همیشه یک امر ظریف است. به همین دلیل دانستن مخفیگاه های مناسب یا خرید گاوصندوق بسیار مهم است. در Aldi Süd از 16 ژانویه 2023 گاوصندوق مبلمان ATR S3 E از Burgwaechter فقط 39.99 یورو فروخته شد (به آلدی نگاه کنید). این یک پیشنهاد در شعب است و برای Aldi Nord صدق نمی کند. سایر خرده فروشان مانند آمازون بیش از 50 یورو برای این مدل دریافت می کنند (به آمازون مراجعه کنید).

اگر می خواهید پول نقد و اشیای قیمتی را در آپارتمان یا خانه خود ذخیره کنید، باید به دقت فکر کنید که آنها را کجا نگهداری می کنید. از امروز، Aldi Süd یک گاوصندوق مبلمان را می فروشد که برای این کار مناسب است. اما قبل از اینکه اشیای قیمتی خود را در آنجا قفل کنید، باید چند نکته را در نظر بگیرید.

آلدی گاوصندوق مبلمان از Burgwächter را ارزان تر می فروشد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

مدل الدی واقعا فقط یک مکان برای محافظت از دزدهای معمولی است. متخصصان واقعی می توانند به سرعت چنین گاوصندوق مبلمان را بدون هیچ مشکلی باز کنند.