Zelda Tears of the Kingdom: Krogs & Maronus را پیدا کنید


در Zelda: Tears of the Kingdom 1000 کروگ وجود دارد که با Krog Seeds به شما پاداش می دهد. در این راهنما، توضیح می‌دهیم که همه آنها را کجا کشف می‌کنید و چه چیزی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

همه مکان های Krog در نقشه تعاملی

تقریباً در هر گوشه ای می توانید کروگ های کوچک را کشف کنید. گاهی اوقات باید یک بالن را ساقط کنید، یک قاصدک را ببرید یا یک پازل کوچک را حل کنید. آنها همچنین اغلب در مکان های صعب العبور پنهان می شوند. جدید Krogs با یک کوله پشتی است که شما باید به یک دوست حمل کنید، حتی دو دانه Krog برای آن وجود دارد. کروگ ها فقط در سطح و در آسمان هستند، خوشبختانه لازم نیست در زیر زمین به دنبال آنها بگردید.

ما به شما توصیه می کنیم از یک نقشه تعاملی استفاده کنید و از طریق محلات کروگ ها یکی پس از دیگری در یک منطقه کار کنید. به عنوان مثال، Zelda Dungeon یک نقشه تعاملی خوب ارائه می دهد.

ماسک کروگ را پیدا کنید

ماسک کروگ جستجوی شما را بسیار آسان‌تر می‌کند. هر زمان که یک کروگ در این نزدیکی پنهان شود، ماسک واکنش نشان می دهد و راه رسیدن به مکان را به شما نشان می دهد. با این کار شما باید بتوانید دانه های کافی را حتی بدون جستجوی خاص Krog جمع آوری کنید. ماسک کروگ در زیر زمین در زیر جنگل کروگ پنهان شده است. بهترین راه برای رسیدن به آنجا پرش به شکاف جنگل تیلوری در شمال استبل جنگلی است.

برای یافتن Krog Mask باید به این مکان زیرزمینی بروید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
برای یافتن Krog Mask باید به این مکان زیرزمینی بروید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

هنگامی که به Krog Grove زیرزمینی رسیدید، در شمال غربی ورزشگاه جنگل را خواهید دید. در آنجا موز شمشیر را در وسط میدان جمع کنید و گروه Yiga شما را غافلگیر خواهند کرد. پس از آن، هینوکس آبی را شکست دهید و سپس ماسک کروگ را از صندوقچه گنج بردارید.

راهنمای ویدیویی زیر مکان ماسک کروگ را دوباره در تصاویر متحرک به شما نشان می دهد.

Maronus را پیدا کنید و Krog Seed را بچرخانید

می‌توانید دانه‌های Krog جمع‌آوری‌شده را با Maronus با اسلات موجودی جدید برای سلاح، کمان و سپر تعویض کنید. بسته به پیشرفت شما، Maronus را می توان در مکان های مختلف یافت.

  • اولین باری که مارونوس را ملاقات خواهید کرد، اگر جاده شمال را در Stable Maritta’s New دنبال کنید. همانطور که به سمت برج در کوه تیلیو بالا می روید، باید با Maronus صحبت کنید تا قسمت Maronus in Trouble را دریافت کنید. درختان متحرک را شکست دهید و به مارونوس بازگردید. سپس می توانید دانه های کروگ را به مارونوس بدهید و کیسه های جدید تهیه کنید. اما در اولین برخورد، این کار فقط دو بار امکان پذیر است و پس از آن ناپدید می شود.
در مسیر روستای اورنی، مارونوس را در مقابل کوه تیلیو ملاقات خواهید کرد.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
در مسیر روستای اورنی، مارونوس را در مقابل کوه تیلیو ملاقات خواهید کرد. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
  • پس از اولین جلسه، مارونوس به پست مراقبت می رود. او را اینجا در نزدیکی خروجی جنوبی خواهید یافت، بنابراین همیشه می‌توانید با جمع‌آوری دانه‌های جدید کروگ، کیف‌های خود را به سرعت گسترش دهید.
  • وقتی جنگل کروگ را آزاد کردید، مارونوس به وطن خود باز خواهد گشت و دیگر در پست پیشاهنگی نیست. اما از آنجایی که زیارتگاهی نیز در جنگل وجود دارد، می توانید هر زمان که بخواهید به آنجا تلپورت کنید.

چه تعداد دانه کروگ برای همه اسلات موجودی مورد نیاز است؟

در Zelda: Tears of the Kingdom 1000 دانه کروگ وجود دارد، اما برای به دست آوردن حداکثر تعداد سلاح، کمان و کیسه های سپر به همه آنها نیاز ندارید. همانطور که در Breath of the Wild، “فقط” 441 دانه لازم است.

اگر همه کروگ ها را پیدا کنم چه اتفاقی می افتد؟

پاداش جستجوی سخت برای همه کروگ ها باعث ایجاد شور و شوق کمی در سلف شد. متأسفانه، این موضوع در Tears of the Kingdom تغییر نمی‌کند، زیرا شما فقط دوباره دریافت می‌کنید دانه های مارونوسبرای یادآوری موفقیت شمامنبع