Zelda Tears of the Kingdom: Hylian Shield را پیدا کنید

بلافاصله پس از دریافت پاراسل، می توانید مسیر دیگری را به سمت قلعه هیرول انتخاب کنید. برج در پست دیدبانی یا زیارتگاه جنوب قلعه هیرول به شما کمک می کند تا سریع به آنجا برسید. سپس به سمت صخره های ضلع شمالی بروید، به سمت بدنه آبی بپرید و با احتیاط به سمت پایین بلغزید. سپس به سمت صخره نگاه کنید که در آن غاری را خواهید دید که شما را به اسکله می رساند – به داخل اسلاید می شود.

دیدن به دلیل باران دشوار است، اما این جایی است که اسکله است.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
دیدن به دلیل باران دشوار است، اما این جایی است که اسکله است. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

هنگامی که منقل بزرگ در مرکز روشن شد، سینه حاوی Hylian Shield ظاهر می شود.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
هنگامی که منقل بزرگ در مرکز روشن شد، سینه حاوی Hylian Shield ظاهر می شود. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

سپر Hylian چقدر خوب است؟

مانند قبلی سپر Hylian در اطراف قلعه Hyrule پنهان شده است. در Zelda: Tears of the Kingdom نه تنها می توانید سپر قدرتمند را خیلی سریعتر بدست آورید، بلکه بسیار راحت تر است زیرا تقریباً هیچ دشمنی در منطقه وجود ندارد.

در بالای پله‌های بعدی، منقل بزرگی خواهید دید که اطراف آن را مشعل‌ها احاطه کرده‌اند. شما باید منقل را روشن کنید تا یک صندوقچه مخفی ظاهر شود. از طرف دیگر، اگر مشعل ندارید و نمی توانید یک تیر آتشین را با هم ترکیب کنید، می توانید کمان خود را بکشید و یک تیر چوبی را از مشعل های شعله ور اتاق روشن کنید. سپس قفسه سینه را باز کنید و Hylian Shield را بردارید.

در داخل باید از پله های سنگی سمت چپ بالا بروید. سپس دست های سایه ای از روی زمین ظاهر می شوند و راه شما را می بندند. این دشمنان کاملا آزاردهنده هستند و بدون تجهیزات مناسب قادر به شکست آنها نخواهید بود. اما شما هم لازم نیست دعوا کنید. دست های خود را پایین بیاورید، از کنار دیوار بالا بروید و سریع بدوید. اگر استقامت کافی دارید، می توانید به سادگی از یک دیوار بلندتر در پشت حوض نیز بالا بروید تا در وهله اول از تحریک Shadow Hands جلوگیری کنید.

اگر از خود می‌پرسید که مقدار مقاومت به چه معناست: سلاح هایی با ارزش حمله کمتر از 90 از سپر Hylian پرش می کنند. به دلیل پس زدن، حریفان برای مدت کوتاهی متزلزل می شوند و شما می توانید ضد حمله کنید. جدا از باس فایت ها، Hylia Shield باید برتر از اکثر سلاح های دشمن باشد.منبع

Hylian Shield یکی دارد مقدار مقاومت 90. دومین سپر برتر، گارد شیلد، همچنان دارای ارزش 70 است، اما ماندگاری بسیار کمی دارد. برعکس، سپر Hylian، که احساس می کند برای همیشه خدمت آن است. با این حال، مانند همه سلاح ها و سپرهای دیگر، Hylian Shield نیز می تواند در جنگ شکسته شود.

رهایی:05/12/2023

Hylian Shield یک سپر قهرمان افسانه ای است که لینک می تواند در Zelda: Tears of the Kingdom نیز از آن استفاده کند. جای تعجب نیست که Hylian Shield بسیار برتر از سایر سلاح های محافظ است، به همین دلیل است که باید حتما به دنبال آن باشید. خوشبختانه، در اوایل بازی می توانید Hylian Shield را بگیرید. ما به شما توضیح می دهیم که چه کاری انجام دهید.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

مکان سپر هیلیان