Zelda Tears of the Kingdom: Climbing Set را پیدا کنید

زبان ها:انگلیسی آلمانی

در غار باید آبشار کوچک را درست قبل از انتهای غار بررسی کنید. پشت آبشار صندوقچه گنج با دستکش کوهنوردی پنهان است.

نقشه مکان دستکش کوهنوردی را به شما نشان می دهد.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
نقشه مکان دستکش کوهنوردی را به شما نشان می دهد. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

در پایان به خرابه های سیل زده می رسید. شما باید دروازه را بالا ببریدتا آب تخلیه شود. سپس می توانید وارد اتاق پشت پله های سنگی شوید که صندوقچه گنج در آن قرار دارد.

نقشه مکان کفش های کوهنوردی را به شما نشان می دهد.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
نقشه مکان کفش های کوهنوردی را به شما نشان می دهد. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

خیلی زود می توانید دستکش کوهنوردی را پیدا کنید. قسمت زره یعنی در غار دشت هایرول شمالی. غار در شمال غربی پاسگاه دیده بانی است. درست بعد از پل کاروک و قبل از اصطبل جدید ماریتا، در کنار راه غار را خواهید دید.

از طرف دیگر، در ویدیوی زیر نگاهی به راه رسیدن به دستکش کوهنوردی بیندازید!

کفش های کوهنوردی

کفش های کوهنوردی در غار هستند “راهی دزدکی در ارتفاعات زورانا” پنهان شده است. این غار درست در غرب برج در ارتفاعات زورانا در پای کوه قرار دارد. غار بسیار طولانی است و مخالفان زیادی دارد.

تجهیزات کوهنوردی یکی از کاربردی ترین مجموعه ها در Zelda: Tears of the Kingdom است. این باعث افزایش سرعت صعود شما می شود که به شما امکان می دهد بر موانع بالاتر غلبه کنید. در این راهنما به شما مکان های سه قسمت کوهنوردی را خواهیم گفت.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

دستکش کوهنوردی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

رهایی:05/12/2023

سومین قطعه زره کوهنوردی در غار در تاندرهورن در نزدیکی آبشارهای دریاچه میکائو در شرق روستای زورا. کار ساده به نظر می رسد: شما باید تا انتهای غار بالا بروید و سینه را باز کنید. با این حال، دیوارهای غار مرطوب هستند، بنابراین شما به لغزیدن ادامه می دهید.