Zelda Tears of the Kingdom: لباس های جنگجوی جدیدی پیدا کنید


لینک بیشتر ماجراجویی‌های خود را در لباس جنگجوی خود انجام داده است، و همچنین می‌توانید این لباس معنادار را در شکل بهبودیافته در Zelda: Tears of the Kingdom پیدا کنید. در این راهنمای کوتاه، ما به شما خواهیم گفت که کجا باید جستجو کنید.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

تلاش جانبی “لباس شوالیه جدید” را شروع کنید.

جستجو برای ردای جنگجو به یک تلاش جانبی گره خورده است. در حالی که برای یافتن قفسه سینه شوالیه نیازی به شروع تلاش جانبی ندارید، ما برای کامل بودن آن را درج می کنیم، در غیر این صورت تلاش کامل به حساب نمی آید.

به شهر هاتنو بروید که در شرق هیرول قرار دارد. در قسمت جنوبی شهر کوچک، خانه قدیمی لینک قرار دارد که آخرین بار توسط Zelda در آن ساکن شده بود. پشت خانه چاهی وجود دارد که باید با استفاده از نردبان از آن بالا رفت. اینجا روی میز چوبی دفترچه ای باز است که اطلاعاتی در مورد لباس جنگجوی جدید دارد. مجله Zelda’s Journal را بخوانید تا تلاش جانبی را دریافت کنید.

به چاه پشت خانه زلدا بروید و دفترچه یادداشت او را بخوانید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
به چاه پشت خانه زلدا بروید و دفترچه یادداشت او را بخوانید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

همچنین یک صندوق در کنار میز چوبی وجود دارد که حاوی “بند موی قدیمی” است.. با این تکه زره می توانید مدل موی معروف Breath of the Wild را به لینک بدهید. با این حال، بند مو دارای ارزش دفاعی 0 است.

محل قرار گرفتن لباس رزمنده

همانطور که در مجله ذکر شد، لباس جنگجوی جدید در اتاق تاج و تخت قلعه هیرول پنهان شده بود. ساده ترین راه برای رسیدن به آنجا از برج در ایستگاه دیدبانی است. فقط از برج به سمت شمال پرواز کنید و درست در مقابل ورودی اتاق تاج و تخت خواهید بود. اما شما باید حداقل یک و نیم حلقه استقامت داشته باشید یا در چمدان خود غذایی داشته باشید که استقامت را بازسازی کند.

در اتاق تخت شما باید از پله ها بالا بروید و به سمت تخت در پشت اتاق بروید. جلوی تخت دو منقل بزرگ قرار دارد. آنها را با یک تیر آتشین یا یک اسلحه گرم روشن کنیدبرای باز کردن یک اتاق مخفی داخل صندوق گنج با لباس جنگجوی جدید است. ردای جنگجو دارای ارزش دفاعی 5 است و به همین دلیل یک زره بسیار مفید به خصوص در ابتدای بازی است.

منقل ها را در اتاق تاج و تخت روشن کنید تا لباس های جنگجوی پنهان را آشکار کنید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
منقل ها را در اتاق تاج و تخت روشن کنید تا لباس های جنگجوی پنهان را آشکار کنید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع