ZDFinfo را در پخش زنده به صورت رایگان در رایانه شخصی، تلویزیون و تلفن همراه تماشا کنید

اندروید

کتابخانه رسانه ZDF و تلویزیون زنده

کتابخانه رسانه ZDF و تلویزیون زنده

اپل (آیفون، آی پد)

ZDF Mediathek

ZDF Mediathek

اگر دوست دارید از طریق کانال‌های مختلف «زپینگ» کنید، می‌توانید از یکی از سرویس‌های پخش تلویزیونی آلمانی مانند Zattoo، Joyn & Co نیز استفاده کنید. پخش‌کننده‌های عمومی مانند ZDFinfo اغلب در بسته‌های رایگان گنجانده می‌شوند. علاوه بر این، سرویس های پخش اغلب ویژگی های اضافی مانند ضبط برنامه ها را ارائه می دهند – برای این کار و برای کیفیت HD معمولاً باید از یکی از بسته های اشتراک پولی استفاده کنید. ما هزینه ها و عملکردهای اضافی را در اینجا خلاصه کرده ایم:

پیشنهاد دهنده بسته (قیمت/ماه) کانال کارکرد
جوین
 • رایگان (پشتیبانی از آگهی)
 • به علاوه (6.99 یورو)
کانال های عمومی با کیفیت HD، بدون نیاز به حساب کاربری، محتوای درخواستی، فقط به علاوه: سریال ها و فیلم های انحصاری و کانال های خصوصی با کیفیت HD
تلویزیون سرخابی تلویزیون پولی و کانال‌های ورزشی قابل رزرو، ضبط‌کننده‌های ابری، کتابخانه بزرگ و MagentaTV Originals
تلویزیون Waipu
 • رایگان
 • راحتی (5.99 یورو)
 • کامل (12.99 یورو)
 • ZDFinfo در SD (+85 کانال اضافی)
 • ZDFinfo HD (+125 کانال اضافی)
 • ZDFinfo HD (+181 کانال اضافی)
فقط در گزینه‌های پولی: ضبط ابر، پخش مکث، کانال‌های تلویزیون پولی قابل رزرو هستند (شامل در Perfect)
Zattoo
 • حساب رایگان
 • حق بیمه (9.99 یورو)
 • نهایی (13.99 یورو)
ضبط کننده ابری (فقط نهایی)، بسته های تلویزیون اضافی را می توان رزرو کرد، راه اندازی مجدد و مکث زنده، محتوای درخواستی

توسعه دهنده: ZDF

به غیر از هزینه های پخش، پخش زنده از ZDFinfo به عنوان یک پخش کننده عمومی البته رایگان است. پخش زنده رسمی ایستگاه را می توانید در اینجا پیدا کنید:

به پخش زنده رسمی ZDFinfo

توسعه دهنده: ZDF آنلاین

همچنین می توانید ZDFinfo را در حال حرکت با برنامه رسمی ZDF در هر زمان در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود (اندروید، اپل) تماشا کنید. علاوه بر پخش زنده از ZDFinfo، محتوای ZDF، ZDFneo، 3sat، Phoenix، arte و KIKA را نیز در اینجا خواهید یافت.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

چگونه فیلم و سریال تماشا می کنید؟

اگر مایل به ضبط برنامه های ZDFinfo هستید و اصلا نیازی به پخش زنده ندارید، در مقاله زیر تمام اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا خواهید کرد:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع

برای رویدادهای ویژه و پخش عمده ورزشی، ایستگاه به طور موقت به عنوان یک برنامه توسعه یافته برای ایستگاه اصلی استفاده می شود. با این حال، برنامه معمول شامل مستندهای تاریخی و مجموعه‌های مستند کلاسیک، مجلات دانش و برنامه‌های علمی مانند «Leschs Kosmos» یا «Terra X»، قالب‌های واقعی جنایت، گزارش‌ها و «ژورنال heute» است.

پخش زنده رسمی ZDFinfo

با ZDFinfo، دومین تلویزیون آلمان کانال مستند خود را ارائه می دهد که محتوای آموزنده در مورد تاریخ، علم و فرهنگ را تقریباً به صورت شبانه روزی پخش می کند. به‌عنوان بخشی از پیشنهاد پخش دیجیتال پخش‌کننده عمومی، ZDFinfo در هر زمان می‌تواند در جریان مستقیم نیز دیده شود. در اینجا می توانید دریابید که کجا و چگونه می توانید ایستگاه را در لپ تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت خود تماشا کنید.

خدمات پخش جریانی در یک نگاه
اکنون ZDFinfo HD با Joyn را در پخش زنده ببینید

“ZDFinfo” در سال 1997 با نام کمی سخت “ZDFinfokanal” شروع به کار کرد. در سال 2011، ایستگاه با نوسازی نام فعلی خود را گرفت – اما جهت ایستگاه بسیار کمی تغییر کرده است. در آن زمان مانند اکنون، ZDFinfo به عنوان پخش کننده مستند و فرمت های مختلف گزارش شناخته می شود.

پیشنهاد آنلاین پخش زنده ZDFinfo
منبع تصویر: GIGA

پخش‌های زنده بیشتر ZDFinfo