با Xiaomi 13، 13 Pro و 13 Lite، سه گوشی هوشمند از سازنده چینی به تازگی عرضه شده است. با این حال، شیائومی نمی تواند با گوشی های برتر مطلق مانند گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ یا آنر مجیک 5 پرو همراه شود. به همین دلیل است که بسیاری از طرفداران شیائومی منتظر مدل اولترا هستند که مدت هاست در میان شایعات بوده است. شیائومی قبلاً تأیید کرده است که این بار 13 Ultra نیز به اروپا خواهد آمد. اکنون اولین قرار نیز ظاهر شده است. بر این اساس، ارائه در چین در 17 آوریل 2023 (منبع: Weibo).

شیائومی به تازگی سه گوشی هوشمند جدید خود را معرفی و روانه بازار کرده است. بدین ترتیب این شرکت چینی محدوده قیمتی بین 500 تا 1200 یورو را پوشش می دهد. نوک نیزه در قالب یک Xiaomi 13 Ultra هنوز مفقود است. حالا یک تاریخ وجود دارد. بنابراین ما مجبور نیستیم بیشتر منتظر بمانیم.

شیائومی

Xiaomi 13 Ultra: تاریخ ارائه لو رفت؟

شیائومی 13 پرو در حال حاضر برترین گوشی هوشمند است:

شیائومی 13 اولترا کی به اروپا می آید؟

تیزر فاش شده یک لنز دوربین بزرگ با برخی ویژگی‌های مورد انتظار در Xiaomi 13 Ultra را نشان می‌دهد. بنابراین باید در مقایسه با شیائومی 13 پرو، از دو سنسور 1 اینچی استفاده شده استبرای تضمین کیفیت تصویر بهینه در شرایط حتی بیشتر. باید بهینه‌سازی‌های بیشتری انجام شود که هنوز جزئیات آن مشخص نیست. واضح است که شیائومی می خواهد تاج و تخت دوربین را با این گوشی هوشمند فتح کند.