Xiaomi 12S Ultra پادشاه جدید است

A15 اپل چقدر قدرتمند است، در آیپد مینی 6 قابل مشاهده است که در تست نیز مورد بررسی قرار گرفت. این تبلت کوچک در بازی Genshin Impact به میانگین 59.3 فریم در ثانیه دست می یابد که کمی بهتر از Xiaomi 12S Ultra است. از سوی دیگر، آیپد ایر جدید با سرعت 52.9 فریم در ثانیه از گوشی هوشمند شیائومی عقب است (منبع: Golden Reviewer در YouTube).

YouTuber Golden Reviewer گوشی های هوشمند مختلف را در مورد بازی Genshin Impact مقایسه کرد. در اینجا Xiaomi 12S Ultra می تواند با میانگین رقابت کند 57.7 فریم در ثانیه در بالا قرار دهید از طرف دیگر آیفون 13 پرو مکس تنها 49.2 فریم در ثانیه را مدیریت می کند. در مقایسه، گوشی هوشمند شیائومی نیز کمی خنک تر می ماند.

همانطور که یک تست بنچمارک جدید نشان می دهد، شیائومی 12 اس اولترا جدید نه تنها با عملکرد قوی دوربین تحت تاثیر قرار می دهد. حتی آیفون 13 پرو مکس می تواند پرچمدار شیائومی را در جای خود قرار دهد – حداقل در یک قسمت.

شیائومی

Xiaomi 12S Ultra: عملکرد قابل توجه بازی

طبق گفته شیائومی، 12S Ultra نیز در آینده رسمی خواهد شد فقط در چین موجود است بودن. این موضوع در مورد مدل های 12S و 12S Pro نیز صدق می کند. تلفن های همراه را می توان از چین وارد کرد.منبع

با Xiaomi 12S Ultra، عملکرد قوی دوربین تاکنون مورد توجه بوده است. اما همانطور که نتایج بنچمارک جدید نشان می دهد، گوشی هوشمند زمانی که برای عکاسی استفاده نمی شود، رقم خوبی را نیز کاهش می دهد. Xiaomi 12S Ultra حتی می تواند این کار را در اینجا انجام دهد در مقابل آیفون 13 پرو مکس قرار دهید. گوشی شیائومی از عملکرد فوق العاده پردازنده Snapdragon 8+ Gen 1 بهره می برد.

در زمینه دیگری که آن هم مهم است، بهترین گوشی اپل از Xiaomi 12S Ultra جلوتر است. طبق آزمایش، مصرف انرژی پردازنده A15 4.3 وات بود، در حالی که تلفن همراه شیائومی با Snapdragon 8 + Gen 1 به طور متوسط ​​​​5.5 وات بود. پردازنده اپل اینطور است با انرژی کمتر راضی است و کار را کارآمدتر انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد Xiaomi 12S Ultra در ویدیو:

Xiaomi 12S Ultra: گوشی هوشمند لایکا

Xiaomi 12S Ultra فقط در چین موجود است