Xbox Series X|S را رایگان دریافت کنید؟ ابتدا باید این کار را انجام دهید

در گذشته اخیر، قیمت ها تقریباً در همه زمینه ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است – انرژی نیز گران شده است. بنابراین Xbox Series X|S یکی را به شما ارائه می دهد گزینه صرفه جویی در انرژی که تا 20 برابر کمتر از برق مصرف می کندوقتی کنسول شما روشن است با این ویژگی، بازی های شما ممکن است چند ثانیه طول بکشد تا بارگذاری شوند، اما صورت حساب شما در پایان از شما تشکر می کند.

اگر صاحب جدید و مفتخر Xbox Series X|S هستید، مطمئناً جای خوبی دارد. با این حال، چند نکته وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. چند نکته مهم را برای شما خلاصه کرده ایم.

Xbox Series X

Xbox Series X|S جدید: اکنون می توانید و باید این کار را انجام دهید

می توانید چندین پروفایل به حساب خود اضافه کنید. (منبع تصویر: مایکروسافت)
  • یک حساب کاربری Xbox ایجاد کنید
در صورت لزوم، فعالیت کنسول اتفاقاً با استفاده از برنامه تنظیمات خانواده Xbox کنترل می شود. محدودیت ها و دسترسی را می توان در اینجا تعریف کرد.

  • به طور منظم کنسول خود را به روز کنید

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Core

Xbox Series X|S: Xbox Game Pass تنوع بیشتری را فراهم می کند

برای اینکه بتوانید از تمام عملکردهای کنسول خود استفاده کنید، به یک حساب کاربری نیاز دارید که به راحتی می توانید آن را در Xbox.com ایجاد کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، به آن دسترسی خواهید داشت چند نفره آنلاین رایگان، که باید با دوستان و خانواده وارد انواع ماجراها و داستان ها شوید. در صورت لزوم می توان برای چند نفر حساب ایجاد کرد.

مایکروسافت علاوه بر لوازم جانبی متعددی که می توانید برای بهبود تجربه بازی خود استفاده کنید، این موارد را نیز ارائه می دهد Xbox Game Pass بر. در اینجا شما سه مدل مختلف با PC، کنسول و Ultimate در دسترس دارید. با این حال، به نظر می رسد که مایکروسافت در حال بررسی یک چهارمی است. این به طور قابل توجهی ارزان تر از سایرین خواهد بود، اما دارای چند محدودیت است (منبع: مایکروسافت).منبع

به هر حال، در اینجا می‌توانید انتخاب کنید که آیا به‌روزرسانی‌ها را می‌خواهید به صورت دستی یا به طور خودکار آنها را به روز کنید برگها. شما می توانید نحوه عملکرد این کار را در نمای کلی عملی ما مشاهده کنید.

به‌روزرسانی‌ها ممکن است گاهی آزاردهنده باشند، اما برای لذت بردن کامل از کنسول و بازی‌ها ضروری هستند. در طول راه اندازی اولیه و حتی قبل از اتصال دستگاه های اضافی مانند هارد دیسک های خارجی، ایستگاه های شارژ باتری و موارد دیگر، باید مطمئن شوید که Xbox Series X|S خود را به روز کرده اید. فقط پس از آن خواهد شد حداکثر سازگاری تضمین.

مایکروسافت با کنترلر بی‌سیم Xbox Elite سری 2 سرگرمی بیشتری را در بازی‌ها وعده می‌دهد:

اکنون همه چیز به سرگرمی و عاری از گرد و غبار کنسول است، اما کارهای بیشتری برای لذت بردن بیشتر می توانید انجام دهید.

عملکرد صرفه جویی در انرژی چندین مزیت را به همراه دارد. (منبع تصویر: مایکروسافت)
  • از عملکرد صرفه جویی در انرژی استفاده کنید