Xbox Game Pass بهترین انتخاب برای خریداران مضطرب است

که Game Pass نیز نسخه های تازه از روز اول پیشنهادات – از جمله بازی‌های برتر واقعی مانند Age of Empires 4 – برای من شیرینی روی کیک است.

تلاش می کنم و پاداش می گیرم

اولین چیزی که با آن مواجه شدم دسترسی رایگان به Xbox Game Pass در gamescom بود. ایکس باکس قبلاً یکی را در آن زمان سوار کرده بود تبلیغات تهاجمی و به ویژه سیاست قیمت گذاری جذاب برای سیستم اشتراک بدون اطلاع از محتوای سرویس، در آن زمان این دسترسی را رد کردم.

من فکر می کنم طعم بازی را بسیار خاص توصیف کنید. من چیز زیادی دوست ندارم، خیلی زود حوصله ام را سر می برد و اکثر فرمول های بازی تثبیت شده کابوس من هستند. با چنین سلیقه ای، تصمیم گیری برای خرید بازی های ویدیویی نیز می تواند به یک تور واقعی تبدیل شود.

این همان چیزی است که Game Pass به من اجازه می دهد بی شرمانه تجربه کنم. من از بازی به بازی بپرید، بدون از دست دادن یک سنت و بنابراین سریعتر تجربه مناسب را برای من پیدا کنید – همه بدون عذاب وجدان.

آیا قبلاً Exo One ویژه را می شناسید؟ به لطف Xbox Game Pass، من توانستم بدون اجبار بازی Steam را امتحان کنم:

به خصوص زمانی که انتظارات برای انتشار زیاد باشد و بازی مورد بحث نیز یک عنوان با قیمت تمام شده باشد، قضیه از این هم عمیق تر می شود. حداکثر وقتی خودم را ناامید کردم سریال های اثبات شده و محبوب – من به تو نگاه می کنم، Fallout 76 – اعتماد به نفسم از بین رفت.

به خاطر دارید که من از خرج کردن پول برای بازی ها متنفرم زیرا در هر گوشه ای یک ناامیدی وجود دارد؟ من توانستم با Game Pass به طور کامل بر این ترس غلبه کنم – بالاخره مبلغ ثابتی دارم، که هر چند بازی در کتابخانه را امتحان می کنم کار نمی کند.

پس خودم تلاش کردم رسانه، بو کشید ExoOne خالص، با تجربه Undertale و دوباره سرگرم کننده با فیلم های پرفروش مانند عذاب ابدی. من اغلب گزارش‌هایی از گیمرهای دیگری می‌خوانم که بازی‌هایی را نیز از طریق Game Pass کشف کرده‌اند که قبلاً هرگز در مورد آن‌ها نشنیده بودند یا هرگز در غیر این صورت انتخاب نمی‌کردند (منبع: Game Informer)

اما هر چه بیشتر ساختار غیرشفاف اشتراک را بررسی کردم و مایکروسافت اولین مشکلات سرویس خود را برطرف کرد، متقاعد شدم. قیمت شروع مسخره برای یک یورو سپس بله یک ماه از Xbox Game Pass Ultimate، بیش از 100 بازی – از جمله نسخه‌های جدید و بازی‌های برتر – را رایگان بازی کنید. آیا میتوانید آن را انجام دهید؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

مفهوم اشتراک مطمئنا برای همه مناسب نیست و Xbox Game Pass نیز تمامی نیازها را برآورده نخواهد کرد. با این حال، اگر هنگام تصمیم گیری خرید شما نیز گربه ترسناکی هستید، حداقل باید به سرویس اشتراک مایکروسافت فرصت دهید. از این گذشته ، ماه آزمایشی فقط یک یورو خسته هزینه دارد:

Xbox Game Pass در فروشگاه Xbox

همچنین تعداد کمی توسعه دهندگان Indie در مورد اثرات مثبت صحبت کردند همکاری آنها با Xbox و مدل Game Pass (منبع: Gamesindustry.biz). آخرین شک و تردید من در مورد سیستم اشتراک برطرف شد. آیا همه با Game Pass برنده می شوند و صنعت بازی های ویدیویی محکوم به فنا نیست؟

شما می توانید هر چقدر که می خواهید پرش باشید

نظر مندی استرب

هر چند وقت یکبار این احساس را به ما دست می دهد که “من پول زیادی برای این بازی خرج کردم، حالا باید آن را تمام کنم.” رویکردی که عمر گرانبها را می دزدد. مخصوصاً زمانی که واقعاً می‌توانید آن را صرف بازی‌ای کنید که کاملاً لذت‌بخش است.

و سپس Xbox Game Pass آمد

تریلر Exo One: Release Date

همچنین، اشتراک مایکروسافت فقط به عناوین خود محدود نمی شود، بسیاری از توسعه دهندگان شخص ثالث به Xbox Game Pass بپردازید. بحث فروش دیگری که رقبا به ندرت می تواند ارائه دهد – Ubisoft Connect، EA Play و Co عمدتاً فقط خلاقیت خود را درک می کنند.

من هستم طرفدار زیادی از انتخاب های بی نهایت نیستم – سیستم‌های اشتراک، همه چیزهایی که می‌توانید بخورید و حتی خرده‌فروش‌های خط کامل برای من مشکل ایجاد می‌کنند. آنها به ندرت نیازهای من را برآورده می کنند و به راحتی بر من غلبه می کنند. با این حال، این دلیلی نیست که من به طور قطع اشتراک را رد کنم.

یک رویداد تقریباً پوچ دیگر رخ داد: ایکس باکس بازی‌هایی را در یک هفته به Game Pass اضافه کرد که مدتی بود در اختیار من بود. لیست آرزوهای خیالی پیدا شد – من هیجان زده شدم! انگار که بازی ها فقط برای من در کتابخانه ساخته شده اند.

زیرا Xbox Game Pass می تواند رفتار بازی و ارتباط من با بازی ها را انجام دهد در جهت مثبت حرکت کنید. سال‌ها پیش، ناامیدی‌های خاص بازی باعث شد به توسعه‌دهندگان و ناشران بزرگ بازی در این صنعت شک کنم.

چه CoD، چه Battlefield یا GTA – حتی این سری های محبوب اخیراً به دلیل ناامیدی های شدید بازی مورد توجه قرار گرفته اند. بلایای انتشار دیگر غیر معمول نیست و اغلب اعتماد خریداران را از بین می برد. Xbox Game Pass می تواند راه حل مناسبی برای هر کسی باشد که در خرید بازی مشکل دارد و فقط می خواهد پول خود را در مکان های مناسب بگذارد.

من تا حد امکان به تولیدات بزرگ AAA پشت کردم و ترجیح دادم پولم را در آنها بگذارم بازی های مستقل مقرون به صرفه تر و اصلی تر.

در حین حفاری بدون تعهد در کتابخانه، متوجه شدم که ایکس باکس دارای یک مخلوط متعادل از بازی های AAA و مرواریدهای مستقل واقعی. اولین استدلالی که من را متقاعد کرد.