Xbox Game Pass برای کل خانواده: شما باید هزینه آن را بپردازیدبا Xbox Game Pass Friends & Family، مایکروسافت نسخه جدیدی از اشتراک را معرفی می کند. با آن می توانید مقدار زیادی صرفه جویی کنید – مایکروسافت اکنون به طور رسمی اعلام کرده است که دقیقا چقدر است.

به روز رسانی از 02 سپتامبر 2022: به نظر می‌رسد که Xbox Game Pass Friends & Family به خوبی با آزمایش‌کنندگان روبه‌رو می‌شود، زیرا مایکروسافت اکنون نه تنها این نام را رسما تأیید کرده، بلکه قیمت آن را نیز اعلام کرده است. اگر می خواهید در آینده از این سرویس استفاده کنید، باید هزینه این نسخه از Xbox Game Pass Ultimate را بپردازید. 21.99 یورو در ماه.

پس از ارتقا، می توانید تا چهار دوست و اعضای خانواده را اضافه کنید، چه در زیر یک سقف زندگی کنید یا نه. هرکسی حساب کاربری و نمایه Xbox خود را برای ذخیره پیشرفت و ردیابی دستاوردها دارد. با این حال، Family & Friends هنوز در آلمان در دسترس نیست:

در حال حاضر این طرح در کلمبیا و جمهوری ایرلند در حال اجراست. مایکروسافت گفت (منبع: Xbox).

مقاله اصلی:

اشتراک گذاری یک حساب کاربری برای سال ها در Steam امکان پذیر بوده است و این عملکرد بسیار محبوب است، از این گذشته می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های بسیاری از خانواده ها شود. مایکروسافت اکنون روی مدل مشابهی کار می کند.

Xbox Game Pass Ultimate: ویژگی محبوب Steam منتقل می شود؟

کاربران ایرلند و کلمبیا در حال حاضر به عنوان بخشی از برنامه Xbox Game Pass Insider در حال آزمایش هستند یک پیچ و تاب جدید در نسخه Ultimate. برنامه Insider به طرفداران پرشور Xbox این فرصت را می دهد تا آخرین به روز رسانی های سیستم و همچنین ویژگی ها و بازی هایی را که هنوز در حال توسعه برای کنسول های Xbox و دستگاه های Windows 10/11 هستند، آزمایش کنند.

نسخه جدید Xbox Game Pass Ultimate به مشترکین این امکان را می دهد عضویت خود را با حداکثر چهار نفر به اشتراک بگذارید. آنها همچنین باید به بازی ها، محتوا و مزایا دسترسی داشته باشند (منبع: مایکروسافت).

می‌توان فرض کرد که Xbox Game Pass Ultimate کمی گران‌تر خواهد بود، جزئیات رسمی هنوز مشخص نیست. به گفته تام وارن، سردبیر The Verge، با این حال، حساب خانوادگی باید 21.99 یورو در ماه هزینه داشته باشد (منبع: تام وارن در توییتر).

شما فقط نمی دانید چه چیزی را قمار کنید؟ سپس این بازی ها را توصیه می کنیم:

Xbox Series S: اتفاقی باید در مورد سخت افزار نیز بیفتد

در حالی که هیچ جزئیات رسمی در مورد پلن جدید خانواده Game Pass Ultimate وجود ندارد، وجود دارد اخبار مربوط به خواهر کوچک Xbox Series X.

مایکروسافت کیت توسعه نرم افزار جدیدی را برای Xbox Series S منتشر کرده است که حافظه بیشتری را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. می توان از صدها مگابایت اضافی استفاده کرد که می تواند منجر به بهبود قابل توجه عملکرد گرافیکی شود.منبع