WWE Night of Champions 2023: پخش زنده، زمان شروع و کارت مسابقه


بعد از “WWE Backlash”، “Night of Champions” دومین “رویداد زنده ممتاز” WWE در ماه می است. امروز شنبه، 27 می 2023، می توانید “شب قهرمانان” را در پخش زنده و تلویزیون تنظیم کنید. چه مسابقاتی در Champions Night در انتظار هستند و این رویداد چه زمانی برگزار می شود؟

WWE

اول از همه، تورنمنت “پادشاه حلقه” باید در پایان ماه می بازگشت خود را جشن بگیرد. با این حال، این برنامه ها لغو شد و به جای آن، رویدادی به نام “شب قهرمانان” امشب برگزار می شود. انتصاب است شنبه 27 مه 2023. این مراسم در جده عربستان سعودی برگزار خواهد شد. طرفداران کشتی در آلمان می توانند خوشحال باشند: زمان در عربستان سعودی تنها یک ساعت جلوتر از آلمان است، بنابراین رویداد در آلمان در شب پخش می شود و نه اواخر شب، همانطور که معمولاً اتفاق می افتد. بیایید با انتقال شروع کنیم ساعت 6 بعد از ظهر با شروع نمایش. خود این رویداد از ساعت 19:00 شروع می شود. شما می توانید با یک حساب شبکه WWE تنظیم کنید (هزینه آن است).

WWE Night of Champions 2023: مسابقه برای عنوان جدید WWE

نام «شب قهرمانان» گویای همه چیز برای این سری رویدادهاست. در سال های اخیر، کارت مسابقه تقریباً منحصراً از مسابقات عنوان تشکیل شده بود و در سال 2023 دوباره در مورد “طلا” خواهد بود. نکته مهم مبارزه برای قهرمانی تازه معرفی شده “World Heavyweight” است. از قبل، حریفان برای مبارزه تایتل بر روی اسمکدان و راو مشخص شده بودند. ست “فریکن” رولینز و ای جی استایلز در مسابقه نهایی برای عنوان جدید به مصاف هم خواهند رفت.

این کارت مسابقه فعلی در “شب قهرمانان” است:

 • مسابقه انفرادی: کودی رودز در مقابل براک لزنر
 • قهرمانی بی چون و چرای تگ تیم دبلیو دبلیو ای: سامی زین و کوین اونز در مقابل رومن رینز و سولو سیکوآ
 • قهرمانی سنگین وزن جهان دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای: ست «فریکین» رولینز در مقابل ای جی استایلز
 • لیگ قهرمانان بین قاره ای: گونتر مقابل مصطفی علی
 • مسابقات قهرمانی زنان WWE Raw: بیانکا بلایر در مقابل آسوکا
 • WWE Smackdown Women’s Championship: Rhea Ripley vs Natalya
 • مسابقه انفرادی: بکی لینچ در مقابل تریش استراتوس

براک لزنر در مسابقه Triple Threat در RAW مداخله کرد و به کودی رودز حمله کرد. «کابوس آمریکایی» دیگر شانسی برای عنوان جدید ندارد و در مسابقه دیگری در «شب قهرمانان» با لزنر دیدار خواهد کرد. در آخرین Raw قبل از رویداد، Lesnar گزارش شده است که دست رودز شکسته است. American Nightmare سپس با تریپل اچ نشست و او را متقاعد کرد که اجازه دهد مسابقه به هر حال برگزار شود.

در اسمکدان ذخیره شده است ای جی استایلز نقطه در بازی نهایی مقابل ست رولینز. در RAW در 15 می 2023، حریف قهرمان بین قاره ای گانتر در یک نبرد رویال مشخص شد. این اتریشی به مصاف مصطفی علی می رود.

WWE Night of Champions 2023 با رومن رینز

همچنین در قسمت های اخیر Raw و Smackdown مسابقات بیشتری وجود داشته است. بنابراین داستان «خط خون» ادامه دارد. رومن رینز در این رویداد حضور خواهد داشت اما عناوین او را به خطر نمی اندازد. در عوض، او با سولو سیکوآ برای عناوین تگ تیم سامی زین و کوین اونز رقابت می کند.

بنابراین یکی از موارد نادر روم رینز در عربستان سعودی نیز وجود دارد. “رئیس قبیله” برای این رویداد در وب سایت رسمی WWE اعلام شده است. با این حال، تغییرات در هر زمان ممکن است. قهرمان بلامنازع آخرین بازی خود را در رسلمنیا مقابل کودی رودز انجام داد.

اینها قهرمانان فعلی WWE هستند:

 • قهرمان بین قاره ای (RAW): گانتر
 • قهرمانی زنان RAW: بیانکا بلایر
 • قهرمان جهانی و قهرمان دبلیو دبلیو ای: رومن رینز (اسمکدان)
 • قهرمان ایالات متحده: آستین تئوری (اسمکدان)
 • رئا ریپلی (قهرمانی اسمکدان زنان)
 • سامی زین و کوین اونز (قهرمانی تگ تیم RAW و اسمکدانز)
 • خالی (قهرمانی تگ تیمی زنان)

قهرمان تگ تیم زنان، لیو مورگان، در نسخه 19 مه Smackdown مصدوم شد. بنابراین، او به همراه راکل رودریگز، باید این عنوان را رها کند. با Night of the Champion، عنوان در خطر نیست. یک مسابقه مرگبار 4 طرفه بین تیم‌های شوتزی و راکل رودریگز در مقابل روندا روسی و شاینا بازلر در مقابل سونی دیویل و چلسی گرین در مقابل خسارت CTRL (Bayley & Iyo Sky) در نسخه زیر از راو برگزار خواهد شد.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع