WWE King & Queen of the Ring 2023: تاریخ، شرکت کنندگان، مکان

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/09/2023 16:19

رویداد King of the Ring: WWE در سال 2023 بازمی‌گردد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع WWE 2K23 [Playstation 4]

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

مسابقه تخصصی انیمه: 99 سریال را فقط از یک عکس شناسایی کنید

این رویداد در عربستان سعودی نیز رخ داد. پیش از آن، سوپراستارهای متعددی مانند اوون هارت، راک، برت هارت، استون کلد استیو آستین و براک لزنر توانستند این عنوان را تضمین کنند. برای زنان، ابتدا مسابقات “ملکه تاج” وجود داشت. در سال 2021 زلینا وگا نیز توانست در فینال مقابل دودروپ به عنوان “ملکه حلقه” در “Crown Jewel” عنوان قهرمانی را کسب کند.

مسابقات King of the Ring 2023 در نسخه 6 مارس راو ذکر شد. تاریخ و مکان برگزاری نیز در آنجا اعلام شد.

WWE King of the Ring & Queens Crown 2023: رویداد کی برگزار می شود؟

از سال 1993 تا 2002، “پادشاه حلقه” به عنوان یک رویداد بزرگ سالانه برگزار شد. پس از آن، “پادشاه تشک” تنها به صورت پراکنده انتخاب شد. این مسابقات بیشتر به عنوان بخشی از نمایش های هفتگی با یک فینال در یک رویداد پرداخت به ازای مشاهده یا “PLE” بود. “پادشاه” حاکم خاویر وودز است که در “Crown Jewel” 2021 تاجگذاری کرد.

هنوز خیلی زود است که در مورد شرکت کنندگان یا کارت مسابقه مسابقات King of the Ring و Queens Crown صحبت کنیم. اول از همه، رسلمانیا 39 رویداد برجسته سال کشتی است. سایر رویدادهای WWE سال در یک نگاه.

طرفداران اروپایی می توانند منتظر پخش این برنامه باشند: تفاوت ساعت با عربستان سعودی به اندازه ایالات متحده نیست. بنابراین احتمالاً می‌توانید به راحتی در King/Queen of the Ring 2023 تنظیم کنید در آلمان در شب و نه ساعت 2 بامداد مانند رویدادهای ایالات متحده. King of the Ring 2023 در این کشور از طریق شبکه WWE به صورت زنده و باز پخش می شود.

WWE 2K23 [Playstation 4]

سال 2023 شاهد بازگشت طولانی مدت تورنمنت کشتی پادشاه حلقه است. عصر همان روز، مسابقات “ملکه رینگ” نیز در “رویداد زنده پریمیوم” برگزار می شود. پس از شایعات طولانی در مورد بازگشت این رویداد سنتی، این رویداد اکنون به طور رسمی توسط WWE تایید شده است.

WWE

بنابراین، “پادشاه حلقه” 2023 در روز شنبه، 27 می اکران خواهد شد. محل برگزاری Superdome جده در عربستان سعودی است. WWE از سال 2014 با ایالت بیابانی کار کرده است. پس از چند نمایش خانگی که در تلویزیون نمایش داده نشدند، از سال 2018 توافق نامه ای صورت گرفت که در ابتدا به مدت 10 سال اجرا می شود و شامل چندین رویداد زنده است.