Word 2023 – این برنامه های نوشتاری فعلی به عنوان جایگزین در دسترس هستند


برچسب های نسخه Word پرش می کنند و سازگار نیستند. در حال حاضر ورد 2023 وجود ندارد، آخرین نسخه ورد 2021 نام داشت. اما می توانید از جایگزین هایی استفاده کنید که هر سال به روز می شوند. بسته به نیازتان، می‌توانید به‌طور ارزان یا حتی رایگان از آن دور شوید. در اینجا نکات ما هستند!

Word 2007، Word 2010، Word 2013، Word 2016… آیا زمان ورد 2023 فرا نرسیده است؟ از نظر کاربران، بله، اما مایکروسافت سال جاری را نادیده می گیرد و منتظر نسخه بعدی است. اما برنامه های نوشتن یا بسته های آفیس وجود دارد که هر سال به روز می شوند. ما به طور خلاصه چند جایگزین Word 2023 را به شما معرفی می کنیم.

اگر به دنبال جایگزین های رایگان دیگری برای برنامه های آفیس هستید، گالری عکس ما (همراه با لینک های دانلود) به شما کمک خواهد کرد.

TextMaker به جای Word 2023

برنامه نوشتن TextMaker بخشی از بسته آفیس SoftMaker Office 2021/22 است. در حالی که نسخه 2018 Word یا MS Office وجود ندارد، شرکت نورنبرگ هر سال مجموعه اداری خود را مجدداً راه اندازی می کند. و این فقط یک به روز رسانی شماره نسخه نیست. TextMaker نوآوری های واقعی را ارائه می دهد که هنوز در نسخه قبلی پیدا نشده بودند.

textmaker-2018
جایگزینی شایسته برای Word 2023: TextMaker

هر سال وقتی نسخه فعلی TextMaker وجود دارد، نوآوری ها اضافه می شوند. در حالی که SoftMaker Office در سال های اخیر بر منوی کلاسیک تکیه کرده است، امسال قرار است با معرفی منوی روبانی، تغییر از Word آسانتر شود. با این حال، این به روشی که مایکروسافت انجام داد انجام نمی شود: منوی کلاسیک و منوی نوار جدید آزادانه قابل انتخاب هستند. آشنا به سادگی لغو نمی شود. این نوآوری ها همچنین شامل این واقعیت است که پنجره های برنامه جدید اکنون می توانند مانند یک مرورگر – در برگه ها – یا در پنجره های جداگانه باز شوند.

نکته مهم هنگام تصمیم گیری بین برنامه هایی مانند Word و جایگزین هایی مانند TextMaker سازگاری است. از بین همه جایگزین های Word، TextMaker برای سال ها بهترین سازگاری را داشته است. همچنین می توانید فایل های پیچیده Word را با TextMaker بدون هیچ مشکلی باز کنید و همچنین اسناد جدید خود را با فرمت Word ذخیره کنید.

قیمت خیابانی این جایگزین Word 2023 و جایگزین های مرتبط با اکسل و پاورپوینت بسیار کمتر از 60 یورو است. یکی “نسخه حرفه ایشما می توانید با کمتر از 94 یورو در آمازون دریافت کنید. بنابراین نصب بر روی حداکثر 5 کامپیوتر امکان پذیر است.

TextMaker بخشی از SoftMaker Office است که می توانید آن را در نسخه رایگان از ما دانلود کنید:

SoftMaker FreeOffice را دانلود کنید

آیا به دنبال یک دفتر کار رایگان و رایگان با به روز رسانی منظم هستید؟ نگاهی به LibreOffice بیندازید:

FreeOffice 2021 به عنوان جایگزین Word

از همان شرکت پکیج آفیس ارائه شده در بالا FreeOffice 2021، که می تواند جایگزینی برای Word 2023 یا 2019 نیز در نظر گرفته شود. در اینجا نیز تمام عملکردهایی را که اکثر کاربران آفیس واقعاً به آن نیاز دارند – فقط به صورت رایگان دریافت می کنید. شما می توانید FreeOffice را از اینجا دانلود کنید و فقط باید با آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید تا کلید محصول را دریافت کنید. بسته آفیس برای ویندوز و لینوکس در دسترس است. همچنین می توانید از آن برای باز کردن و نوشتن فایل های Word، Excel و PowerPoint و صادرات فایل های PDF استفاده کنید.

با این حال، شما باید بدون منوی نوار، و همچنین بررسی املا توسط Duden Korrektor انجام دهید. البته برخی از ویژگی های دیگر بیشتر برای نسخه آفیس فعلی محفوظ است.

همیشه یک جایگزین اداری خوب – نه تنها در سال 2023: LibreOffice

مجموعه کامل اداری LibreOffice همچنین کاملا رایگان است و بدون ثبت نام نیز در دسترس است. می توانید آن را در هر تعداد دستگاهی که بخواهید استفاده کنید. را یک جایگزین برای Word در اینجا Writer نامیده می شود و یک سال را حذف می کند. بنابراین Writer 2023 وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که هیچ نسخه فعلی وجود ندارد!

libre-office6-ribbon
حتی LibreOffice یک منوی نواری ارائه می دهد

LibreOffice Writer همچنین می‌تواند فایل‌های Word را مدیریت کند، اگرچه ممکن است همه عملکردها در اینجا پشتیبانی نشوند. اگر آن را دوست دارید، می‌توانید – مانند SoftMaker Office – بین منوی کلاسیک و روبانی جابه‌جا شوید.

LibreOffice یک پروژه تحت حمایت جامعه است که به‌روزرسانی‌ها را به طور منظم منتشر می‌کند. برخلاف “Word 2018″، مجبور نیست با اعداد سال توجه خود را به نوآوری ها جلب کند، بلکه به طور مداوم برنامه های مختلف را بیشتر توسعه می دهد. علاوه بر Writer، جایگزین Word، Calc و Presentation نیز جایگزین هایی برای Excel و PowerPoint هستند. این بسته همچنین شامل یک برنامه ترسیمی و یک پایگاه داده است.

نتیجه گیری در مورد جایگزین های Word 2023

از آنجایی که ورد 2023 وجود ندارد و مایکروسافت عمدتاً وصله‌های تعمیری را ارائه می‌کند، برخی از کاربران جایگزین‌هایی را می‌خواهند که توسعه بیشتری را نشان دهد. اگر به سازگاری 100 درصد نیاز دارید اما ویژگی های جدید می خواهید، باید نگاهی به Softmaker’s TextMaker بیندازید. اگر نمی تواند هزینه ای داشته باشد، FreeOffice یا LibreOffice بهترین گزینه ها هستند. این دومی حتی یک منوی نواری را برای مدتی ارائه کرده است، به طوری که کاربران ورد هیچ مانع بزرگی را در اینجا پیدا نخواهند کرد.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع