Windows legend محصول جدید خود را معرفی کرد

اتصال بلوتوث به گوشی هوشمند به مالک این امکان را می دهد دوچرخه را به صورت خودکار قفل کنید، هنگام دور شدن از ebii. اگر تلفن همراه دوباره در محدوده قرار گیرد، دوچرخه الکترونیکی خود را باز می کند. در صورت سرقت، ماژول GPS یک اعلان با گزینه های ردیابی به گوشی هوشمند ارسال می کند.

ایسر در این ارائه حضور دارد هنوز مشخص نشده است که ebii چقدر هزینه دارد. همچنین زمان و مکان عرضه آن هنوز مشخص نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد Acer ebii در ویدیو:

برای امنیت بیشتر، الف تشخیص برخورد مراقبت از به گفته سازنده، این به رانندگان هشدار می دهد که “خودروهای روبرو یا اشیاء دیگر” (منبع: ایسر)

دوچرخه الکترونیکی ایسر: قیمت هنوز مشخص نیست

این محدوده توسط ایسر پشتیبانی می شود 110 کیلومتر در هر شارژ باتری مشخص شده. باتری باید در 2.5 ساعت به طور کامل شارژ شود. همچنین باید بتوان از آن به عنوان پاور بانک برای دستگاه های دیگر استفاده کرد. وزن این دوچرخه برقی 16 کیلوگرم است و برای راکبان 145 تا 185 سانتی متری طراحی شده است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Acer ebii: دوچرخه الکترونیکی با هوش مصنوعی و محافظ ضد سرقت

گروه فناوری تایوانی ایسر دارد اولین دوچرخه الکترونیکی را با ebii ارائه کرد. باید با طراحی غیرمعمول آن مشخص شود که در آن قاب آلومینیومی مشکی با یک جعبه سفید ترکیب شده است که بیشتر لوازم الکترونیکی و باتری را در خود جای داده است. این موتور تا سرعت 25 کیلومتر در ساعت راننده را پشتیبانی می کند.

ایسر در واقع به خاطر نوت بوک ها و رایانه های شخصی ویندوزی خود شناخته شده است، اما اکنون دوچرخه الکترونیکی خود را نیز دارد. باید با طراحی غیرمعمول و عملکردهای هوشمند خود جلب توجه کند. برد باتری 110 کیلومتر است – اما یک سوال مهم بی پاسخ مانده است.

Acer ebii: دوچرخه الکترونیکی با هوش مصنوعی و محافظ ضد سرقت

ایسر اکنون دوچرخه های الکترونیکی نیز تولید می کند. (منبع تصویر: ایسر)

تولید کننده به ویژه به آن افتخار می کند عملکردهای هوشمند دوچرخه الکترونیکی. یک مکمل هوش مصنوعی برای یادگیری رفتار راننده در نظر گرفته شده است تا دقیقاً تصمیم بگیرد که در حال حاضر چقدر پشتیبانی بهینه است. دوچرخه الکترونیکی باید بتواند بدون تعویض دنده بدون هیچ گونه معایبی کار کند.