WDR HD را در پخش زنده به صورت رایگان در رایانه، تلویزیون و تلفن همراه تماشا کنید

شناخته شده ترین تولیدات WDR شامل برنامه دانش کودکان “Diesendung mit der Maus”، برنامه گفتگوی سیاسی “hart aber fair”، مجله مصرف کننده “Markt” و برنامه علمی “Quarks” و کمدی بداهه بداهه “Dittsche” است.

پخش زنده رسمی WDR

پخش زنده WDR (HD) برنامه ها را از پخش کننده منطقه ای مستقیماً به صفحه نمایش شما می آورد. چه در محل کار، چه پشت میز کار و چه در حال حرکت. ما در اینجا در GIGA به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید WDR HD را در پخش زنده در لپ تاپ، تلفن هوشمند یا تلویزیون خود تماشا کنید.

خدمات پخش جریانی در یک نگاه
اکنون WDR HD را به صورت زنده با Joyn تماشا کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.





منبع اگر می خواهید بلافاصله WDR را “روشن” کنید، می توانید به سادگی از پخش زنده رسمی پخش کننده در وب سایت آنها استفاده کنید. جدا از هزینه های پخش، می توانید پخش زنده برنامه WDR را در اینجا به صورت رایگان تماشا کنید.

به پخش زنده رسمی WDR
اندروید

کتابخانه رسانه ای ARD
اگر انتخاب کانال‌های بیشتری دارید یا نمی‌خواهید دائماً برنامه‌ها را تغییر دهید، باید نگاهی دقیق‌تر به سرویس‌های پخش تلویزیونی مختلف بیندازید. علاوه بر WDR، می‌توانید ایستگاه‌های تلویزیون خصوصی یا حتی پولی را نیز در جریان مستقیم تماشا کنید و از عملکردهای اضافی استفاده کنید. ما ارائه دهندگان مختلف و پیشنهادات آنها را در جدولی برای یک نمای کلی جمع آوری کرده ایم:

پیشنهاد دهنده بسته (قیمت/ماه) کانال کارکرد
جوین
  • رایگان (پشتیبانی از آگهی)
  • به علاوه (6.99 یورو)
کانال های عمومی با کیفیت HD، بدون نیاز به حساب کاربری، محتوای درخواستی، فقط به علاوه: سریال ها و فیلم های انحصاری و کانال های خصوصی با کیفیت HD
تلویزیون سرخابی تلویزیون پولی و کانال‌های ورزشی قابل رزرو، ضبط‌کننده‌های ابری، کتابخانه بزرگ و MagentaTV Originals
تلویزیون Waipu
  • رایگان
  • راحتی (5.99 یورو)
  • کامل (12.99 یورو)
فقط در گزینه‌های پولی: ضبط ابر، پخش مکث، کانال‌های تلویزیون پولی قابل رزرو هستند (شامل در Perfect)
Zattoo
  • رایگان
  • حق بیمه (9.99 یورو)
  • نهایی (13.99 یورو)
ضبط کننده ابری (فقط نهایی)، بسته های تلویزیون اضافی را می توان رزرو کرد، راه اندازی مجدد و مکث زنده، محتوای درخواستی

اگر WDR را به طور زنده نمی بینید، اما ترجیح می دهید برنامه ها را ضبط کنید، باید به مقاله زیر نگاهی بیندازید:

اگر می خواهید ایستگاه را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود (اندروید، اپل) تماشا کنید، می توانید به سادگی از برنامه رسمی ARD استفاده کنید. علاوه بر پخش زنده از WDR، این برنامه همچنین ایستگاه های دیگر (NDR، MDR، SWR، و غیره) انجمن پخش و همچنین محتوای کتابخانه های رسانه های مختلف را به شما ارائه می دهد.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

چگونه فیلم و سریال تماشا می کنید؟

از دبلیوestیعنیآلمانی آرundfunk Köln (WDR) بزرگترین پخش کننده ARD و بعد از BBC دومین پخش کننده بزرگ در اروپا است. به اصطلاح “برنامه سوم تلویزیونی” برای نوردراین-وستفالن در سال 1956 زمانی که NWDR به NDR و WDR تقسیم شد، ایجاد شد. پخش کننده از مراحل نسبتاً اولیه تلاش کرد تا بهترین کیفیت تصویر و صدا را در اختیار بینندگان قرار دهد. اولین استانداردهای HD قبلاً در اواسط دهه 1990 مورد استفاده قرار می گرفت و تجهیزات تلویزیون با وضوح بالا قبلاً در سال 2004 استفاده می شد – البته شما همچنین می توانید پخش زنده WDR را به صورت HD تماشا کنید.

اپل (آیفون، آی پد)

کتابخانه رسانه ای ARD

به دلایل صدور مجوز، ممکن است محدودیت‌های جزئی در پخش زنده رسمی وجود داشته باشد. ممکن است برخی از محتواها (فیلم های بلند، سریال های خارجی و …) از طریق اینترنت و در نتیجه از طریق پخش زنده پخش نشود. معمولاً با استفاده از سرویس پخش تلویزیونی پولی می توانید این محدودیت را دور بزنید. علاوه بر این، این خدمات عملکردهای گسترده ای مانند عملکردهای ضبط، فرستنده های اضافی و موارد دیگر را ارائه می دهند.

پخش‌های زنده WDR بیشتر