در حال حاضر برنامه دقیقی برای اعمالی که می توانید در پخش زنده ببینید وجود ندارد، زیرا MagentaMusik هنوز در حال تبادل نهایی با هنرمندان است. به محض اینکه اطلاعات در دسترس باشد، آن را در اینجا ارسال می کنیم. تا آن زمان می توانید نگاهی به خط تولید کامل Wacken 2023 در اینجا داشته باشید.

مانند سال های گذشته، می توانید بخش بزرگی از جشنواره را به صورت رایگان از طریق MagentaMusik و از طریق سرویس پخش تلویزیون پولی Magenta TV تماشا کنید.

پخش زنده مراحل «سریع و سخت‌تر» و «بلندتر» را به شما نشان می‌دهد و جشنواره را طی 4 روز از 2 تا 5 آگوست 2023 همراهی می‌کند. علاوه بر این، بینش‌های بیشتری از جشنواره، تصاویر پشت صحنه و مصاحبه‌ها دوباره پخش خواهد شد.

با یک روز دیگر، روستای واکن Schleswig-Holstein دوباره از 2 آگوست پذیرای بیش از 85000 طرفدار متال خواهد بود و بار دیگر محلی برای Iron Maiden، Doro، Helloween، Heaven Shall Burn و در مجموع 180 گروه و نوازنده خواهد بود. فرقی نمی‌کند که نتوانستید برای Wacken 2023 بلیت تهیه کنید یا امسال تعطیلات مناسبی برای جشنواره نداشتید: خوشبختانه می‌توانید این نمایش را نیز در جریان مستقیم تماشا کنید.

پخش زنده Wacken 2023

پخش از 2 آگوست ساعت 12:55 شروع می شود.

مستقیم به پخش زنده رایگان W:O:A 2023

کدام گروه‌ها و هنرمندان را می‌توان در پخش زنده مشاهده کرد؟