VW ID.3 را جلا می دهد – و می خواهد پول بیشتری برای ماشین الکتریکی ببیند

علاوه بر این، تغییرات ID.3 می تواند منجر به انحراف در مصرف و محدوده شود. VW می نویسد: «مصرف WLTP و اطلاعات محدوده به دلیل توسعه بیشتر طرحی که در بالا توضیح داده شد، ممکن است خودروها از مقادیر مشخص شده فعلی متفاوت باشند تا 2 درصد منحرف شود.» اگر این یک انحراف به سمت بالا بود، احتمالاً به همین شکل فروخته می شد. بنابراین ما فرض می کنیم که محدوده در ID.3 جدید تا حدودی کوتاهتر خواهد بود.منبع

ID.3 هنوز واقعا قدیمی نیست. اما اولین تجدید نظر جامع تر – که در اصطلاح صنعتی لیفت صورت نامیده می شود – در انتظار است. علاوه بر چند ویژگی و طراحی جدید، این ویژگی یک چیز خاص را به همراه دارد: افزایش شدید قیمت. از قیمت پایه برای ماشین الکتریکی جمع و جور به 43995 یورو افزایش می یابد. قبلاً با حدود 38000 یورو شروع می شد. فولکس‌واگن اکنون 6000 یورو اضافه‌هزینه می‌خواهد.

علاوه بر این، طراحی استرومر بازنگری شده است، باید “بالغ” به نظر برسد و به مواد با کیفیت بالاتر مجهز شود. فولکس‌واگن در حال حاضر پیش‌سفارش‌ها را از طریق پیکربندی‌کننده می‌پذیرد. توبه ارائه شده است پنج نسخه ID.3: نسخه اولیه جلا داده شده Life، Business، Style، Max و Tour. فقط دومی به باتری بزرگ 77 کیلووات ساعتی مجهز شده است.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

ID.3 اولین خودروی الکترونیکی از سری ID فولکس واگن است و چند سالی از عمر آن می گذرد. در حال حاضر اولین لیفت صورت در راه است – و هزینه اضافی زیادی بلافاصله پرداخت می شود.

ID.3 فیس لیفت: فولکس واگن پول بیشتری برای خودروی الکتریکی می خواهد

با قیمت بالاتر، VW هیچ لطفی به ID.3 خود نمی کند:

به گفته Electrive، انتخاب مواد با کیفیت بالاتر در این واقعیت منعکس شده است که ID.3 در حال حاضر با حداقل رینگ های آلیاژی 18 اینچی در نسخه اصلی ارائه شده است. تاکنون فولکس‌واگن فقط تصاویر طراحی را نشان داده است:

ID.3 جدید کمی شیک تر به نظر می رسد، اما تغییرات طراحی بسیار اندک است. (منبع تصویر: فولکس واگن AG)

قیمت بالاتر، برد کمتر؟ فولکس‌واگن لهجه‌های اشتباهی ایجاد می‌کند

علاوه بر قیمت گزاف، هنوز چند نکته منفی وجود دارد: با توجه به وضعیت فعلی، فولکس واگن انتظار دارد اولین ID.3 در نسخه 2023 در اولین نسخه در نسخه 2023 در دسترس باشد. سه ماهه چهارم 2023 تا بتواند تحویل دهد. اگر اکنون می خواهید سفارش دهید، باید قدرت ماندگاری زیادی داشته باشید.

استرومر تا بهار آینده به طور رسمی در معرض دید عموم قرار نخواهد گرفت. اما فولکس واگن قبلاً جزئیات مهم را اعلام کرده است:

  • سیستم آنبرد آخرین نسخه نرم افزار را دریافت می کند و به این ترتیب است به‌روزرسانی‌های هوایی را مجاز کنید.
  • در آینده تجهیزات استاندارد شامل الف نمایشگر 12 اینچی، صندوق عقب قابل افزایش و کنسول وسط با جا لیوانی.
  • توسط Plug & Charge ID.3 باید بتواند با راحتی بیشتری برق تازه را در ایستگاه شارژ تامین کند.
  • با پرداخت هزینه اضافی، عملکردهای جدیدی مانند «دستیار مسافرتی» وجود دارد که به گفته فولکس‌واگن، با هوشمندی ازدحام کار می‌کند. آنها می خواهند بر ویژگی های شبکه ای نسل بعدی تکیه کنند.