Vorwerk یک هشدار برای دارندگان Thermomix ارسال می کند


Thermomix یک موفقیت در گیشه است و تجارت با غذاساز در حال رونق است. یک خطر امنیتی اکنون سرفصل های منفی را به خود اختصاص داده است. به گفته ورورک، پیمانه اندازه گیری مقصر است. در موارد فردی حتی خطر سوختگی و سوختگی وجود دارد.

ترمومیکس

با Thermomix، Vorwerk یک تغییر قابل توجه تصویر را تکمیل کرده است. شرکت سنتی Wuppertal که قبلاً به عنوان یک تولید کننده قابل اعتماد اما محافظه کار جاروبرقی شناخته می شد، اکنون به عنوان یک محرک نوآوری روند ساز در فناوری خانه و آشپزخانه در نظر گرفته می شود. Thermomix به طور قابل توجهی در موفقیت نقش دارد. زمانی که فیلم پرفروش همه چیز اکنون باید با یک اطلاعیه ایمنی ارائه شود، برای Vorwerk آزاردهنده تر است.

لیوان اندازه گیری TM6 می تواند با Thermomix باعث سوختگی شود

زیرا طبق گفته Vorwerk در موارد بسیار نادر، ممکن است هنگام استفاده از Thermomix اتفاق بیفتد سوختگی و سوختگی ممکن است رخ دهد. دلیل این امر هم پیمانه اندازه گیری مدل TM6 است.

به گفته Vorwerk، با فرآیندهای پخت و پز از 95 درجه، ممکن است این اتفاق بیفتد غذا را به گونه ای نامطلوب در قابلمه پخش کنید تا بخار از لبه های پیمانه اندازه گیری نکند.. Vorwerk هشدار می دهد که در نتیجه، افزایش فشار می تواند در کاسه همزن ایجاد شود که در موارد فردی می تواند منجر به “فرار کنترل نشده غذای داغ” شود. این به نوبه خود می تواند منجر به سوختگی شود. این اثر با فنجان اندازه گیری TM5 رخ نمی دهد.

سازنده به صاحبان آسیب دیده Thermomix برای پخت و پز پیشینیان بیش از 95 درجه توصیه می کند برای استفاده از سبد در حال جوشیدن به جای پیمانه اندازه گیری ثابت TM6، زیرا شل است و بخار می تواند خارج شود. ضمناً هیچ گاه نباید از ظرفیت کاسه هم بیشتر شود و سوپ، خورش و مربا باید همیشه در دمای حداکثر 100 درجه تهیه شود.

اخیرا، Vorwerk همچنین یک Thermomix مشکی را ارائه کرده است:

Thermomix: قیمت های بالاتر و زمان تحویل طولانی تر؟

با وجود ادامه ارقام فروش عالی چیزی است شن وارد گیربکس ترمومیکس شد. در بهار مشخص شد که غذاساز مورد علاقه می تواند قیمت خود را افزایش دهد. اندکی پس از آن، استوفمهل، رئیس Vorwerk، مشتریان را برای زمان تحویل به میزان قابل توجهی آماده کرد.منبع