Twitch wannabe rebel پورنو پخش می کند و در مورد عواقب آن شگفت زده می شود

با این حال، اگر نگاهی به دستورالعمل‌های انجمن توییچ بیندازید، خواهید دید که توییچ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که پخش‌کننده‌ها را ممنوع کند. حتی اگر خارج از پلت فرم کاملاً بد رفتار کنند. این اضافه ممکن است از توجه ادین راس دور شده باشد. پخش کننده اکنون به رفتار خود اعتراف کرده است در توییتر متاسفم، اما مشخص نیست که آیا این بیانیه صرفاً تلاشی برای محدود کردن آسیب است یا خیر.

منبع

کلیپ مربوطه (با محتوای وب سایت سانسور شده) را می توانید در اینجا پیدا کنید:

برای هشتمین بار آدین راس قبلاً در Twitch ممنوع شده است – اما این بار احتمالاً برای همیشه. این استریمر موفق اخیراً بیش از 7 میلیون دنبال کننده در کانال خود داشت، اما اکنون دارد عمدتاً در بستر پخش زنده Kick در مسیر، که در رقابت مستقیم با Twitch است و شرایط خدمات بسیار راحت تری دارد. این به ویژه برای سازندگان محتوا جذاب است، که معمولاً با محتوای خود در توییچ ممنوعیت دریافت می کنند.

ادین راس پس از پخش ضربات خود، مدت کوتاهی بعد یک ممنوعیت دائمی انقباض دریافت کرد که به اعتقاد او کاملاً غیرقابل توجیه است:

به نظر می رسد آدین راس نیز از این میزان آزادی بیشتر لذت می برد، حداقل یکی از استریم های اخیر او در Kick این را نشان می دهد. در این او با بی شرمی حدود دو دقیقه روی صفحه اصلی پورتال وابسته به عشق شهوانی Pornhub پیمایش کرد و از بینندگانش پرسید که چه چیزی را می خواهند ببینند. با این حال، در همان زمان، او خاطرنشان کرد که خودش از پورن حمایت نخواهد کرد، چه رسد به اینکه اصلاً از آن چشم پوشی کند.

رهایی:06/06/2011

ادین راس در کیک پورنو پخش می کند

زبان ها:انگلیسی آلمانی

او پس از ورود کوتاه خود به دنیای شگفت انگیز شهوانی اینترنت، از بینندگانش می پرسد که واقعا چند ساله هستند. اکثرا در چت بیان می کنند که بین 12 تا 25 سال سن دارند. به نظر می رسد که آدین راس را شوکه کرده است: “لعنتی، من این را نمی دانستم.”

ادین راس پس از محرومیت توییچ: “بدون دلیل برای همیشه بلاک شدم”

“ببین، من برای همیشه از توییچ محروم شده ام. کار تمام شد. اما من برای همیشه بدون هیچ دلیلی ممنوع الکار شدم. چگونه می توانید کسی را در توییچ ممنوع کنید (…) اگر من حتی آنجا را استریم نکرده باشم؟”

آدین راس ستاره سابق توییچ همیشه باعث رسوایی می شود. مدتی است که اینفلوئنسر سرکش از توییچ به رقیب Kick نقل مکان کرده است، جایی که فکر می‌کند ایده خوبی است که صفحه اصلی Pornhub را در مقابل هزاران بیننده مرور کند. این ظاهراً کمر شتر را برای توییچ شکست. طبق گزارش پخش کننده رسوایی، آدین راس برای همیشه ممنوع شد – به اشتباه.