Ticketmaster Login: برای خرید بلیط وارد شوید

با ورود به سیستم Ticketmaster نه تنها می توانید بلیط بخرید، بلکه رویدادهای خود را نیز مدیریت کنید. به عنوان مثال، می توانید آخرین سفارشات خود را در قسمت حساب مشاهده کنید. رویدادهای گذشته را نیز می توان در اینجا یافت. بلیط های خاصی را می توان مستقیماً از طریق پلتفرم فروخت.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع Ticketmaster یکی از بزرگترین ارائه دهندگان بلیط کنسرت و رویداد در سراسر جهان است. برای سفارش بلیط رویدادهای مختلف، ابتدا باید وارد حساب Ticketmaster خود شوید.

این برنامه برخی از ویژگی های اضافی مفید مانند شمارش معکوس پیش فروش را ارائه می دهد، که در آن به محض شروع پیش فروش برای رویدادی که مورد علاقه شماست، اعلان دریافت خواهید کرد. اگر بلیط های کنسرت باید به صورت دیجیتال ارائه شوند، این برنامه نیز ضروری است. برای برخی رویدادها می توانید بلیط موبایل را به عنوان یک گزینه انتخاب کنید، برای رویدادهای دیگر وجود دارد بدون بلیط چاپ شده بیشتر و بنابراین جایگزینی برای بلیط در برنامه وجود ندارد.

یک اطلاعیه: Ticketmaster در کشورهای مختلف موجود است. با این حال، ورود فقط برای یک کشور در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، شما نمی توانید در نسخه بریتانیایی ticketmaster.de و ticketmaster.co.uk با داده های یکسان ثبت نام کنید، اما باید برای هر کشور یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

Ticketmaster Login: این چیزی است که حساب مشتری ارائه می دهد

علاوه بر این، برای مثال، داده های شخصی را می توان در اینجا تغییر داد آدرس حمل و نقل پیش فرض برپایی. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و نیازی نیست که وقتی پیش فروش شروع شده است، اطلاعات را دوباره وارد کنید. اگر به دلیل به تعویق افتادن یا لغو شدن رویداد، بلیط‌ها را به Ticketmaster پس داده‌اید، در بخش «موجودی کوپن هدیه»، نمای کلی مبالغ (باقیمانده) ناشی از کوپن‌های سازمان‌دهنده را نیز خواهید دید.

با کلیک بر روی دکمه مربوطه می توانید در صفحه اصلی ارائه دهنده بلیط ثبت نام کنید. مخصوصاً وقتی هنرمندان محبوب به فروش می‌رسند، نباید منتظر بمانید تا پیش فروش‌ها شروع به ورود به Ticketmaster کنید، بلکه باید زودتر ثبت نام کنید. با تعداد بالای کاربران، هر ثانیه برای جلوگیری از فروخته شدن همه بلیط ها مهم است.

ورود به سیستم Ticketmaster به این صورت است

تیکت استاد بین المللی

مدیر بلیط

مدیر بلیط

برای حساب Ticketmaster خود به یکی نیاز دارید آدرس ایمیل معتبر و همچنین یک کلمه عبور. می توانید مستقیماً در وب سایت ثبت نام کنید. علاوه بر این، فروشنده بلیط اپلیکیشن هایی را برای اندروید و iOS ارائه می دهد که می توانید از آنها برای ثبت نام و سفارش بلیط کنسرت در حال حرکت استفاده کنید.

مدیر بلیط

مدیر بلیط

GIGA توصیه می کند

سایر توصیه های رویداد

تیکت استاد بین المللی