Thermomix و جایگزین های Bosch، Lidl و Aldi در یک نگاه

مزایای:

 • قیمت خرید پایین
 • دستکاری آسان
 • ظرفیت بزرگ

در تابستان 2022، Lidl پیگیری کرد و به همین ترتیب SKMS 1200 A1 یک مدل بهبود یافته را با قیمت 499 یورو (مشاهده در Lidl) ارائه کرد.

Silvercrest Kitchen Tools Monsieur Cuisine smart SKMS 1200 A1

در مقایسه مجله آزمایشی (شماره 07/2022)، Bosch Cookit برنده آزمون در برابر رقبای Krups Prep&Cook XL (مشاهده در Cyberport) و Silvercrest SKMC 1200 F6 (نمایش در Lidl) با امتیاز 94.2٪ و نمره “خیلی خوب”. نتایج خوب مورد ستایش قرار می گیرند، بنابراین غذاهای آماده می توانند با “کیفیت جذاب خارجی و داخلی” متقاعد شوند. هیچ ضعف جدی شناسایی نشد.

مهمتر از همه، دو مدل Vorwerk Thermomix TM6 و Bosch Cookit MCC9555DWC دیگر خریدهای کوچکی با قیمت های بیش از 1000 یورو نیستند.

معایب:

 • قدرت کمی کم (800 وات)

Silvercrest Kitchen Tools Monsieur Cuisine smart (SKMS 1200 A1)

Silvercrest Kitchen Tools Monsieur Cuisine smart SKMS 1200 A1

با حجم 2.2 لیتر، ظرف مخلوط استیل غذاساز Aldi به اندازه Thermomix TM6 است و بنابراین کوچکتر از Bosch Cookit یا Monsieur Cuisine smart از Lidl است. صفحه نمایش لمسی دارای قطر 7 اینچ است. اپلیکیشن منطبق برای اندروید و iOS GT-SF-CC1 نام دارد و به صورت رایگان در دسترس است. می توانید از آن برای ایجاد دستور العمل های خود و انتقال آنها به غذاساز استفاده کنید. یک کتاب دستور پخت (PDF) به صورت رایگان در وب سایت سازنده قابل دسترسی است.

مزایای:

 • کیفیت بالا
 • دستکاری آسان
 • انتخاب بسیار زیادی از دستور العمل ها

مدل SKMC 1200 F6 با قیمت تقریبا باورنکردنی 399 یورو (به Lidl نگاه کنید). یک صفحه نمایش لمسی مورب 7 اینچی در وسط قرار گرفته است.

Silvercrest Monsieur Cuisine trend connect SKMC 1200 F6

یک “پردازنده غذا با عملکرد WLAN” نیز در فروشگاه اینترنتی Aldi یافت می شود که از نظر طراحی و عملکرد کاملاً مشابه مدل های ارائه شده در اینجا است. پیشینیان با نام های Quigg (Aldi Nord) و Ambiano (Aldi Süd) فروخته می شدند، اکنون نام تجاری آن “Comv” است. سازنده واقعی Globaltronics GmbH & Co. KG از هامبورگ است. قیمت تبلیغاتی برای غذاساز Comv (شماره مورد GT-SF-CC1) در حال حاضر 349 یورو (به فروشگاه آنلاین Aldi نگاه کنید) رقابت را کاهش می دهد.

غذاساز Aldi با عملکرد پخت و پز و WLAN (GT-SF-CC1): تجهیزات خوب هستند، اما نمی توانند با Bosch Cookit یا Vorwerk Thermomix TM6 هماهنگی داشته باشند. (منبع تصویر: Globaltronics GmbH & Co. KG)

انتخاب دستور العمل Cookit بزرگ است، اما نمی تواند (هنوز) با Thermomix همراه باشد. در Bosch، پلتفرم دستور پخت Simply Cookit به صورت رایگان و بدون هزینه اشتراک در دسترس است.

Silvercrest Monsieur Cuisine trend connect SKMC 1200 F6

من تجربیات و تحقیقات خودم را در مجلات تخصصی در این خلاصه آورده ام. مدل های فعلی دستگاه آشپزخانه ارائه شده است که مورد تحسین مطبوعات و مشتریان قرار گرفته است و به همین دلیل برای خرید پیشنهاد می شود. منابع مورد استفاده: ETM Testmagazin، Familie.de

مزایای:

 • قیمت خرید منصفانه
 • دستکاری آسان
 • ظرفیت بزرگ
غذاساز Comv با عملکرد وای فای

در آزمون Familie.de از قابلیت استفاده خوب و انتخاب دستور غذا تمجید شد (بیش از 500 دستور غذا با دستورالعمل های گام به گام در دستگاه موجود است). با این حال: “کاسه مخلوط کن دسته ندارد و نسبتا سنگین است، بنابراین اگر مثلاً مجبور شوید چیزی را تخلیه کنید کمی ناخوشایند است.” عملکرد پایین تر از دو مدل ممتاز Vorwerk و Bosch است.

غذاساز Comv با عملکرد وای فای

غذاسازهایی که می توانند خودشان بپزند – در آن زمان است که بیشتر مردم به Thermomix پیشگام از Vorwerk فکر می کنند. ما نسخه اصلی و جایگزین های آن را در مقایسه به شما ارائه می کنیم.

Vorwerk Thermomix TM6

معایب:

 • علیرغم پیشرفت‌های متعدد، از نظر عملکرد و دامنه عملکرد نمی‌تواند با Vorwerk و Bosch همگام شود

غذاساز Comv در Aldi

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

دیگر یک نکته داخلی نیست: Lidl تخفیف‌دهنده مبتنی بر Neckarsulm قیمت‌های واقعی را در میان لوازم آشپزخانه با عملکرد پخت و پز در سراسر کشور به فروش می‌رساند.

روند اتصال Silvercrest Monsieur Cuisine (SKMC 1200 F6)

علاوه بر 200 دستور غذا، غذاساز جدید Comv Cook عملکردهای متعددی مانند هم زدن، ورز دادن، مخلوط کردن، جوشاندن، بخارپز کردن، امولسیون کردن، پوره کردن و وزن کردن را ارائه می دهد.

معایب:

 • از نظر عملکرد و دامنه عملکرد نمی تواند با Vorwerk و Bosch هماهنگ باشد
 • فقط 200 دستور غذا از قبل نصب شده است

Thermomix and Cookit: چگونه می توانید آن را بپردازید؟

سازنده همچنین برای Bosch Cookit کمک مالی ارائه می دهد که در حال حاضر با سود 0٪ است. در دوره کمپین از 15 سپتامبر 2022 تا 31 اکتبر 2022، قیمت خرید را می توان به 24 قسط ماهانه 58.30 یورو و اقساط نهایی ماهانه 58.10 یورو تقسیم کرد. اطلاعات بیشتر در مورد این در وب سایت سازنده.

بهترین غذاسازها با عملکرد پخت و پز: به این ترتیب توصیه ها انتخاب شدند

یک صفحه نمایش 8 اینچی در اینجا یکپارچه شده است و عملکرد آن افزایش یافته است: به گفته سازنده، “Monsieur Cuisine smart” جدید می تواند دو برابر بیشتر از مدل قبلی “Monsieur Cuisine connect” خمیر را پردازش کند. Andrea Zschocher پردازنده غذا را برای Familie.de آزمایش کرد و “برنامه آشپزی مسیو” را برای تلفن های همراه ستایش کرد: “به لطف برنامه آشپزی، من هنوز می توانم وقتی در حال حرکت هستم با بچه ها در مورد آنچه می خواهیم بخوریم صحبت کنم. من لیست خریدم را همراه دارم.»

مزایای:

 • قیمت خرید پایین
 • تمام عملکردهای ضروری در دسترس هستند (آشپزی، پختن، وزن کردن، هم زدن، خرد کردن و غیره)

معایب:

 • قیمت خرید بالا
 • اشتراک پورتال دستور غذا (اختیاری) باعث هزینه های اضافی می شود

بوش کوکیت MCC9555DWC

بخش کلیدی تجربه کلی، برنامه همراه است کوکیدو، که در آن هزاران دستور العمل برای Thermomix در دسترس است – در صورت تمایل مستقیماً روی صفحه نمایش دستگاه. مافین زردآلو و هویج، گراتن گلابی، لوبیا و بیکن یا یک کاسه توفو و سبزیجات با کوسکوس – تنوع غذاها (و مخلفات) برای بزرگسالان و کودکان شگفت انگیز است. هنگام خرید Thermomix TM6، 6 ماه دسترسی رایگان به پورتال دستور العمل شامل می شود، پس از آن 48 یورو در سال پرداخت می شود. لورا ریتر در تست Familie.de می گوید: “کیفیت عالی، افزودنی خوب برای برنامه Cookidoo و دستور العمل های زیادی که به راحتی قابل پیاده سازی هستند.” Thermomix TM6 برای تولید غذای کودک تحسین ویژه ای دریافت کرد که “به طرز باورنکردنی ریز پوره شده و بنابراین برای انجماد ایده آل است.”

لورا ریتر در Familie.de درباره TM6 می گوید: «به طور کلی، Thermomix به پختن آگاهانه بیشتر کمک می کند و غذاهای جدید را در آشپزخانه القا می کند. (منبع تصویر: Vorwerk)

مزایای:

 • کیفیت بالا
 • دستکاری آسان
 • ظرفیت بزرگ

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/10/17 ساعت 12:21 ب.ظ

معایب:

غذاساز Silvercrest در Lidl

یک رقیب جدی: بوش کوکیت MCC9555DWC (1399 یورو، به سازنده نگاه کنید) قیمتی برابر با Thermomix دارد. دیگ موجود در محدوده تحویل بسیار بزرگ با ظرفیت 3 لیتر (Thermomix TM6: 2.2 لیتر) است و موتور در حداکثر قدرت به اندازه سگ برتر Wuppertal صدا ندارد.

Bosch Cookit MCC9555DWC با لوازم جانبی و کتاب آشپزی (منبع تصویر: BSH)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/10/17 ساعت 12:21 ب.ظ

آرزو و … بی همتا؟ Thermomix، اصلی از Wuppertal. این غذاساز برای اولین بار با این نام در دهه 1980 ظاهر شد و کل تاریخچه محصول با پیشینیان خود حتی به عقب‌تر برمی‌گردد. علاوه بر چندین دهه تجربه، تعداد زیادی پتنت در مدل موفق، از جمله نسخه فعلی، وجود دارد Vorwerk Thermomix TM6، که از سال 2019 در دسترس است. پخت و پز، بخار پز، سرخ کردن، آسیاب کردن، مخلوط کردن، هم زدن، ورز دادن، ضرب و شتم، وزن کردن و خیلی چیزهای دیگر – در یک دستگاه ترکیب شده است.

آیا ارزش خرید ترمومیکس TM6 را دارد؟ با قیمت‌های باشکوهی که از 1399 یورو شروع می‌شود، توصیه می‌شود که از قبل ایده روشنی در مورد اینکه چه وظایفی برای خرید لوکس در آینده تعیین می‌شود، داشته باشید. گزارش‌های مثبت بی‌شماری از خانواده‌ها (تغذیه کودکان) و همچنین از افراد (تغییر رژیم غذایی) نشان می‌دهد که Thermomix می‌تواند انتظارات بالایی را برآورده کند و آنچه را که برای تغییر دادن بازی در آشپزخانه لازم است، دارد.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 10/17/2022 ساعت 10:28 صبح

اگر واقعاً یک Thermomix TM6 جدید می خواهید، اما در حال حاضر پول ندارید، می توانید هزینه خرید را تامین کنید. این را می توان از طریق وام از بانک (به پورتال مقایسه Smava مراجعه کنید) یا مستقیماً از طریق سازنده Vorwerk انجام داد. Vorwerk همچنین تأمین مالی را از طریق AKF Vorwerk Bank داخلی خود ارائه می دهد (همچنین به سؤالات متداول در Vorwerk مراجعه کنید). شرایط 12، 24 و 36 ماهه با بهره تعلق می گیرد. با مبلغ خالص وام 1399 یورو و نرخ سود موثر سالانه 9.9 درصد در سال و 12 اقساط ماهانه (122.65 یورو)، کل مبلغ (بدون پیش پرداخت) در حال حاضر 1471.80 یورو است.