The Rock در این بازسازی یک فیلم ماجراجویی جذاب دهه 90 را احیا می کند

اجازه دهید خلاقیت خود را فراگیر کند و مهارت های بازی خود را به نمایش بگذارید:

آیا می توانید تمام 10 بازی را از ایموجی ها حدس بزنید؟

فیلم “جومانجی” با اسطوره بازیگری رابین ویلیامز احتمالاً تنها کمترین طرفداران بازی و فیلم را پشت سر گذاشت. با شوخ طبعی، جذابیت و احساسات، ویلیامز پسر آلن پریش را مجسم کرد که بازی تخته ای “جومانجی” را پیدا می کند و به بازی کشیده می شود. هنگامی که بازی به طور تصادفی پیدا می شود و یابنده تاس می اندازد، بازی ادامه می یابد و پریش موفق می شود به دنیای واقعی بازگردد – با جنگل و تمام عجیب و غریب بودن “جومانجی”. فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» به نوعی دنباله آن است، اما شباهت زیادی به فیلم اصلی ندارد. از نظر تئوری می توانید هنگام تماشای فیلم ها، نسخه اصلی را حذف کنید.

“جومانجی: به جنگل خوش آمدید” – صرفاً سرگرمی خالص

شما سطح به سطح بازی خاصی را انجام می دهید، تقریباً غذا خوردن را فراموش می کنید، تا طلوع آفتاب بیدار می مانید و اجازه می دهید کاملاً به دنیای دیگری منتقل شوید. چه کسی آن را می داند؟ با این حال، شما همیشه این فرصت را دارید که از بازی فرار کنید و به زندگی واقعی خود ادامه دهید. VOX به شما نشان می دهد پنجشنبه 8 ژوئن 2023 ساعت 22:20
با “جومانجی: به جنگل خوش آمدید”، چقدر بازی ها می توانند شما را جذب کنند.

آیا واقعاً یک گیمر پرشور هستید؟ شخصیت های این فیلم نیز کاملاً در بازی غرق شده اند.

قهرمانان یک بازی از سال 1995 پیدا می کنند. این یک بازی ویدیویی به نام “جومانجی” است. همانطور که آنها بازی ویدیویی را انجام می دهند، به عنوان شخصیت های بازی به بازی کشیده می شوند و باید به معنای واقعی کلمه ماجراجویی زندگی او استاد. علاوه بر خطراتی که در کمین جنگل وجود دارد، قهرمانان فیلم باید نحوه تکمیل و خروج از بازی را نیز بیابند. در عین حال، زمان آنها رو به اتمام است.

حداقل از زمان «هوش مرکزی» مشخص شده است که دواین راک جانسون و کمدین کوین هارت یک زوج خنده دار می سازند. این دو بازیگر با کمدی اولیه و ماهیت دلسوز خود، لحظات خنده زیادی را در «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» تضمین می‌کنند. بارها و بارها بین شخصیت های فیلم آنها “دعوا” وجود دارد که واقعاً خنده دار است. بنابراین همه کسانی که نمی خواهند چنین جشن فیلمی را از دست بدهند، عوض می شوند عصر پنجشنبه 8 ژوئن 2023 ساعت 22:20 در VOX یا به طور متناوب در یک اشتراک پخش جریانی در Netflix. اتفاقاً می‌توانید «جومانجی» اصلی و قسمت سوم «جومانجی 2: سطح بعدی» را در نتفلیکس پیدا کنید و Prime Video و Joyn را در اشتراک‌هایشان در دسترس شما قرار دهند.

ستارگان «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» دور دوم خود را با «جومانجی: سطح بعدی» آغاز کرده اند. همانطور که در فیلم زیر مشاهده می کنید، همکار ما از دلخواه.de آنها را برای مصاحبه گرفتار کرد و می تواند احساسات و کمدی های زیادی را از بین ببرد.

چه چیزی در جومانجی انتظار می رود: به جنگل خوش آمدید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع