The Elder Scrolls به صورت رایگان در Steam: Bethesda دو اثر کلاسیک را به شما هدیه می دهد

در ویدیوی ما هر آنچه را که باید در مورد سریال موفق The Elder Scrolls بدانید را به شما نشان می دهیم:

مقاله اصلی:

بازی های RPG رایگان را دوست دارید؟ سپس فقط نگاهی به Steam بیندازید. Bethesda دو بازی اول The Elder Scrolls را برای همیشه به شما هدیه می دهد:

The Elder Scrolls: Arena

The Elder Scrolls: Arena

در فوریه 2022، Bethesda اعلام کرد که لانچر بازی داخلی آن در ماه می سال جاری تعطیل خواهد شد. به همین دلیل، کل کتابخانه Bethesda اکنون به Steam منتقل می شود. در حالی که The Elder Scrolls: Arena و The Elder Scrolls 2: Daggerfall نیز به پلتفرم محبوب مهاجرت خواهند کرد، هنوز مشخص نیست آیا آنها نیز در آنجا رایگان ارائه می شوند. به همین دلیل می تواند برای شما ارزشمند باشد اگر بازی ها را هم اکنون قبل از حرکت دانلود کنید.

Bethesda Softworks

The Elder Scrolls II: Daggerfall

The Elder Scrolls II: Daggerfall

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Bethesda در حال حاضر بازی های کلاسیک را در وب سایت خود ارائه می دهد The Elder Scrolls: Arena و The Elder Scrolls 2: Daggerfall در این بدان معنی است که شما می توانید دو ماجراجویی اول فرنچایز را – کاملاً رایگان – دوباره تجربه کنید. بازی‌ها اکنون سن خود را نشان می‌دهند (در سال‌های 1994 و 1996 منتشر شدند)، اما برای طرفداران این سری بازی‌های کلاسیک ضروری هستند که هنوز هم می‌دانند چگونه داستان‌های هیجان‌انگیز را مجذوب خود کنند.

The Elder Scrolls: Arena را ببینید!

در Steam می‌توانید دو اثر کلاسیک واقعی از سری The Elder Scrolls را به صورت رایگان دریافت کنید – Bethesda دو قسمت اول از سری RPG طولانی مدت را روی پلتفرم با Arena و Daggerfall ارائه می‌کند.

طومارهای بزرگ

دو نسخه کلاسیک Bethesda به صورت رایگان در Steam

Bethesda با The Elder Scrolls 5: Skyrim یک بنای تاریخی منحصر به فرد در ژانر RPG های فانتزی ایجاد کرده است. اما حتی قبل از موفقیت جهانی Skyrim، The Elder Scrolls توانست بسیاری از طرفداران را با بازی هایی مانند Oblivion و Morrowind متقاعد کند. در حال حاضر شما می توانید دو بازی این مجموعه را به صورت رایگان از سایت بتسدا دانلود کنید – و بنابراین آغاز حماسه فانتزی قدیمی را کشف کنید.

The Elder Scrolls: Classic RPG به صورت آنلاین در دسترس است

Bethesda Softworks

ضمناً: اگر حوصله بازی Steam را ندارید، می توانید این دو بازی را نیز به صورت رایگان از وب سایت Bethesda دانلود کنید.

The Elder Scrolls: Arena را به صورت رایگان در Bethesda دانلود کنید
The Elder Scrolls: Daggerfall را به صورت رایگان در Bethesda دانلود کنید

در TES: Arena شما باید با یک جادوگر نبرد روبرو شوید که امپراتور را ربوده است فقط می تواند توسط کارکنان افسانه ای آشوب متوقف شود. در TES 2: Daggerfall باید از دست نیروهای تاریک به گولم برنجی Numidum جلوگیری کنید.

The Elder Scrolls 2: Daggerfall را ببینید!

Bethesda در آستانه حرکت بزرگ Steam