Teufel ساندبار 2.1 را با قیمتی دیوانه کننده به فروش می رساند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Teufel Cinebar 11

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/05/2023 09:54

نوار صوتی Teufel Cinebar 11 با ساب ووفر چیست؟

به جای 449.99 یورو: مجموعه نوار صوتی 2.1 با بلوتوث، HDMI، 8 بلندگوی بلندگو و ساب ووفر T6 با کنترل بی سیم.

یکی عرضه شده ساب ووفرها است (به غیر از کابل برق) بي سيم و می تواند هر دو را انجام دهد برپایی و همچنین ارتفاع کم تنها 12 سانتی متر دروغ گویی برای مثال زیر مبل کار شود. به ویژه کاربردی: ساب ووفر با نوار صوتی روشن می شود به طور خودکار روشن و خاموش می شود.

در ویدیوی زیر می توانید آنچه را که باید در مورد نوارهای صوتی بدانید:

نوار صوتی آنقدر قدرت دارد که صدای تلویزیون شما را واقعاً خوشایند کند. این نیز تایید می کند Stiftung Warentest: در تست شماره 08/2021، Cinebar 11 دارای امتیاز 2.4 (“خوب”) شد. برنده آزمون برای رسیدن به. مشتریان آمازون نیز راضی هستند و از تقریبا 100 بررسی، 4.6 از 5 ستاره را به آن می دهند.

با Cinebar 11، در حال حاضر می توانید یک نوار صوتی جمع و جور تلویزیون با صدای درجه یک و ساب ووفر را با قیمت بسیار پایین در فروشگاه آنلاین Teufel دریافت کنید. این مدل حتی Stiftung Warentest را متقاعد کرد. ما جزئیات را برای شما داریم.

شبیه در سینما: Teufel Cinebar 11 با قیمت مقرون به صرفه

با این حال، آنچه در این لیگ قیمتی نباید انتظار داشت، شگفتی های فنی است. همچنین همراه خواهد بود دالبی دیجیتال از صدای فراگیر مجازی پشتیبانی می کند که البته به دلیل عدم وجود بلندگوهای عقب مانند سیستم 5.1 یا 7.1 نمی توان آن را مشاهده کرد. همچنین هیچ گزینه شبکه WLAN (به عنوان مثال AirPlay) وجود ندارد زیرا انتقال بی سیم از طریق بلوتوث انجام می شود. Cinebar 11 یک راه حل میان رده با تمرکز بر روی است صدای استریو. یک ویژگی خاص در این رنج قیمت، کنترل از راه دور موجود است.

بنابراین، نوار صوتی برای هر کسی که می خواهد صدای تلویزیون خود را بدون تلاش زیاد بهبود بخشد، ارزشمند است. پس از آن به سختی چیزی مانع پخش عالی و لذت تلویزیونی می شود.

مشاهده پیشنهاد در Teufel

جزئیات فنی در یک نگاه

مهم نیست که سازندگان تلویزیون چه ادعا می کنند: اکثریت قریب به اتفاق تلویزیون های صفحه تخت به دلیل طراحی باریکشان صدای خوبی از خانه ارائه نمی دهند. اگر می خواهید حال و هوای مناسبی را در فیلم ها تجربه کنید یا صرفاً می خواهید آنچه گفته می شود را بهتر درک کنید، قطعاً باید تقویت خارجی را در قالب یک نوار صوتی دریافت کنید. می توانید ساندبار 2.1 با کیفیت بالا را از شرکت Teufel با قیمت مناسب از شرکت سازنده تهیه کنید. 299.99 یورو با احتساب حمل و نقل (مشاهده پیشنهاد در Teufel). از کد کوپن استفاده کنید VKF-9GZP-UWIبرای صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل در سایر خرده فروشان حداقل 344 یورو با احتساب حمل و نقل پرداخت می کنید.