Telekom سیستم تعرفه خود را تمیز می کند و با “مزیت نامحدود MagentaEINS” خداحافظی می کند. مشتریان از طریق ایمیل از تغییر مطلع شده اند. همانطور که تلکام محاسبه می کند، نباید تغییری در قیمت برای مشتریان تلفن ثابت و تلفن همراه ایجاد شود.

Telekom “مزیت نامحدود MagentaEINS” را لغو کرد.

هر کسی که MagentaEINS را رزرو کرده است و در عین حال خدمات تلفن ثابت و تلفن همراه Deutsche Telekom را انتخاب کرده است، باید به صندوق ورودی خود نگاهی بیندازد. موردی که فقط در می 2021 معرفی شد «MagentaEINS Unlimited Advantage» از 1 نوامبر 2022 بدون جایگزینی متوقف خواهد شد (منبع: وبلاگ Caschy). با این حال، خود پیشنهاد MagentaEINS همچنان پابرجاست.

به گفته تلکام، مشتریان پس از از دست دادن خدمات سود خواهند برد بدون ضرر مالیزیرا قیمت ماهانه تعرفه MagentaEINS از 80 یورو به 50.05 یورو کاهش می یابد. همچنین مزایای MagentaEINS (نه “مزایای نامحدود”) با تخفیف 5 یورو در ماه وجود دارد. اصولاً هیچ چیز از نظر هزینه تغییر نمی کند.

همچنین قبلاً از ترکیب خاص a حاصل شده است قیمت ماهانه با تخفیف 45.05 یورو. با توجه به مزیت MagentaEINS جدید، 45.05 یورو باقی می ماند. هنوز مشخص نیست که چرا Telekom اصلاً تصمیم به این اقدام گرفته است. در انجمن مشتریان این شرکت، تعداد فزاینده‌ای از صداها وجود دارد که می‌خواهند ارتباط واضح‌تری داشته باشند.

چه چیزی یک برنامه خوب تلفن همراه را می سازد؟ پاسخ در ویدئو است:

Telekom: تغییراتی در تلویزیون Magenta

علاوه بر قطع «مزایای نامحدود MagentaEINS»، برای تلویزیون Magenta نیز تغییری ایجاد شده است. در اینجا گروه خداحافظی می کند گیرنده های رسانه 401 و 200. هر دو مدل دیگر به عنوان جدید ارائه نمی شوند. جعبه تلویزیون Magenta نیز از 30 سپتامبر دیگر در دسترس نخواهد بود. مشتریان موجود می توانند در حال حاضر به استفاده از گیرنده های خود ادامه دهند. مشخص نیست که تا کی این وضعیت ادامه خواهد داشت.