دویچه تلکام در ماه دسامبر یک هدیه واقعا بزرگ داده را به مشتریان خود تقدیم می کند. اکثر مشتریان حجم داده پرسرعت 100 گیگابایتی را به صورت رایگان دریافت می کنند. ما تمام جزئیات را به شما خواهیم گفت.

Telekom حجم داده پرسرعت 100 گیگابایتی را در اختیار شما قرار می دهد

هر کسی که در Telekom است می تواند خوشحال باشد. از 1 دسامبر تا 7 دسامبر 2022 می توانید 100 گیگابایت داده پرسرعت به صورت رایگان امنیت اضافی (منبع: Telekom). بعد از فراخوانی می توانید تا پایان ماه آن را در آلمان برشته کنید. شعار هدیه داده “چطوری” است. شما باید بتوانید از حجم داده ها استفاده کنید، برای مثال، برای تماس با خانواده و دوستان در کریسمس یا شب سال نو و بپرسید که اوضاع در دوران هنوز دشوار چگونه پیش می رود. اما شما همچنین می توانید به سادگی از حجم داده برای مصرف فیلم ها، فیلم ها و سریال ها یا برای قمار استفاده کنید.

به این صورت حجم داده رایگان را از Telekom دریافت می کنید:

  • بین 1 تا 7 دسامبر 2022 در گوشی هوشمند خود به برنامه MeinMagenta بروید و آن را در آنجا فعال کنید.
MeinMagenta: تلفن همراه و تلفن ثابت

MeinMagenta: تلفن همراه و تلفن ثابت

Telekom Germany GmbH

MeinMagenta: تلفن همراه و تلفن ثابت

MeinMagenta: تلفن همراه و تلفن ثابت

Telekom Germany GmbH

پس از آن، 100 گیگابایت حجم داده پرسرعت اضافی دارید که ابتدا قبل از رفتن به حجم داده معمولی خود، از آن استفاده می کنید. برای ایمن بودن، پیامکی دریافت خواهید کرد که فعال سازی را تایید می کند. ما هنوز نمی دانیم که آیا این مورد می تواند توسط سایر اپراتورهای تلفن همراه نیز مانند سال گذشته مورد استفاده قرار گیرد یا خیر. معمولاً می توانید حجم داده اضافی را از طریق pass.telekom.de فعال کنید.

چرا باید به طور منظم قرارداد تلفن همراه خود را لغو کنید:

چه کسی می تواند در کمپین Telekom شرکت کند؟

اساساً همه کسانی که بعد از سال 2011 قرارداد تلفن همراه امضا کردند. علاوه بر این کاربران پیش پرداخت نیز مجاز هستند. در زیر لیست دقیق قراردادهای مشتری وجود دارد که در آن می توانید از هدیه داده استفاده کنید:

  • MagentaMobile
  • MagentaMobil Young
  • کارت خانواده
  • راحتی داده ها
  • MagentaMobil پیش پرداخت
  • مشتریان با CombiCard

این تبلیغات فقط در ماه دسامبر اجرا می شود، بنابراین مطمئن شوید که از برنامه داده پرسرعت استفاده کنید تا تمام ماه از آن استفاده کنید. مابقی از دست رفته است.