Telekom، O2 و Vodafone تحت فشار؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

علاوه بر این، این سوال برای مشتریان ایجاد می شود: آیا من اصلاً به 5G نیاز دارم؟ “برای اکثریت قریب به اتفاق برنامه ها با این حال، تعرفه های 4G هنوز هم امروز کافی است. که اغلب به وضوح حجم داده بیشتر کارشناس Verivox توضیح می دهد که پیشنهاد می دهد و هزینه آن کمتر از نصف است.

فلیکس گریوز
فلیکس گرابر، سردبیر GIGA، کارشناس خودروهای الکتریکی، تحرک و مسائل مصرف کننده

پرداخت بیشتر بدون سود واقعی – مشتریان o2، Vodafone و Telekom نمی‌خواهند این کار را انجام دهند. یا به پیشنهادات جذاب تری نیاز دارد یا نیاز واقعی به 5G. چه چیزی اول می آید؟ نکته من: یک ارائه دهنده تخفیف یک قرارداد قوی 5G را با پول کمی ارائه می دهد، ترجیحاً به صورت بسته ای با یک تلفن هوشمند ارزان قیمت که می تواند از این فناوری نیز استفاده کند. آن وقت همه چیز می تواند واقعاً پیش برود.

نکته خواندن

واحد محتوای گیگا

4G خیلی خوب است: تعویض برای بسیاری از مشتریان غیر ضروری است

3G تاریخ است، 4G به تدریج در حال سبقت گرفتن است، شبکه 5G آنجاست تا همیشه در هنگام حرکت اینترنت سریع را در تلفن های همراهمان به ما ارائه دهد. تا اینجا حداقل نظریه، زیرا در واقع چنین است کمتر از نیمی از آلمانی ها قبلا یکبار به شبکه 5G متصل است بوده. این نتیجه مطالعه ای بود که توسط پورتال مقایسه Verivox انجام شد.

5G مدتهاست که به عنوان یک استاندارد ارتباطات سیار در اینجا و اکنون وارد شده است. این امکان اتصال سریعتر و حجم وسیعی از داده را در حال حرکت از طریق تلفن هوشمند فراهم می کند. اما پیشنهادات برای قراردادهای 5G یک مشکل بزرگ دارد.

Telekom، o2 و Vodafone در مشکل هستند: 5G هزینه زیادی برای مصرف کنندگان دارد

به گفته آژانس شبکه فدرال، شانس یک اتصال پایدار 5G دیگر چندان بد نیست از نظر مساحت، 85 درصد آلمان تحت پوشش 5G است (منبع: Verivox). این امکان وجود دارد، اما تنها تعداد کمی از مصرف کنندگان از 5G استفاده می کنند. چرا؟

آیا فناوری آینده 5G به وعده های خود عمل کرده است؟

بر این اساس، 40 درصد قبلاً یک یا چند بار از شبکه 5G استفاده کرده اند، در حالی که 49 درصد هرگز از آن استفاده نکرده اند. 10 درصد دیگر نمی دانند، که بیشتر برای یک نه صحبت می کند.

پاسخ یک پیام واضح به ارائه دهندگانی مانند Telekom، o2 و Vodafone است: 5G بسیار گران است. «این واقعیت که استفاده از شبکه 5G کمتر از پتانسیل خود باقی می‌ماند، همین است در زمان تورم بالا جای تعجب نیست”Jens-Uwe Theumer، معاون رئیس صنعت مخابرات در Verivox می گوید. اگر می خواهید از 5G استفاده کنید، به دستگاهی نیاز دارید که از نظر فنی توانایی این کار را داشته باشد. تلفن های هوشمند میان رده فعلی با و بدون اتصال 5G در دسترس هستند. یک چیپست با قابلیت 5G فقط از کلاس بالا استاندارد است.

Theumer می داند: هر دو جزء نسبتاً گران هستند. حتی سه سال و نیم پس از شروع شبکه هنوز بدون تعرفه 5G در بخش تخفیف بنابراین این یک مشکل هزینه است، مصرف کنندگان باید هم برای سخت افزار و هم برای قرارداد 5G هزینه بیشتری بپردازند.