Tears of the Kingdom beaten – نینتندو سوییچ پادشاه نمودار جدیدی دارد

در کنار Harvest Moon و Stardew Valley، سری Story of Seasons یکی از شناخته‌شده‌ترین نمایندگان ژانر کشاورزی است و محبوبیت خاصی در بین بازیکنان نینتندو دارد. بنابراین جای تعجب نیست که قسمت فعلی توانسته آب را از The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای انتشار بیرون بکشد. باید دید که Story of Seasons: A Wonderful Life چقدر می تواند در رتبه اول بماند. احتمالاً تا چند روز دیگر رهبر جدیدی در نمودارهای eShop وجود خواهد داشت.منبع

طرفداران داستان فصل ها می دانند. همچنین در شاخه جدید A Wonderful Life جرات دارید با ساختن یک شروع دوباره شروع کنید مزرعه پیری را در اختیار می گیرد و به آرامی آنها را به شکلی درآورید. شما می توانید محصولات کشاورزی و همچنین دامپروری را پرورش دهید. و اگر هنوز هم می خواهید درآمد اضافی کسب کنید، می توانید به ماهیگیری در منطقه اطراف بروید یا به دنبال اشیاء با ارزش در معدن بگردید.

تریلر راه اندازی داستان فصل ها: یک زندگی شگفت انگیز

داستان فصل ها: یک زندگی شگفت انگیز - [Nintendo Switch]

اولین صحنه های بازی از Story of Seasons: A Wonderful Life در تریلر قابل مشاهده است:

در دره فراموش شده نیز دوباره وجود دارد یک جامعه بزرگ با یک خدمه متشکل از ساکنانکه می توانید با آنها صحبت کنید و با آنها دوست شوید. اگر بخواهید، همچنین می توانید وارد یک رابطه شوید و حتی یک خانواده را تشکیل دهید – یک مزرعه بتدریج از طریق و از طریق.

اما حالا تمام شده است. زیرا هر کسی که در حال حاضر به نمودارهای eShop نگاهی بیاندازد متوجه می شود که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در واقع به رتبه دوم سقوط کرد. در عوض، جدید در حال حاضر حاکم است داستان فصل ها: یک زندگی شگفت انگیز در وهله اول – قسمت جدید از سری معروف کشاورزی.

داستان فصل ها: یک زندگی شگفت انگیز – [Nintendo Switch]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/30 23:14

پرفروش‌ترین نینتندو سوییچ درباره چیست؟

معمولاً به نظر می‌رسد که پرفروش‌ترین بازی‌های سوییچ در نینتندو eShop هر سه دقیقه یک‌بار قرار دارند. اما با بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، نینتندو موفق شد چندین هفته با موفقیت از صدر جدول دفاع کند.

برای تقریبا یک ماه و نیم، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom توانسته است به طور مداوم از تاج و تخت خود در نمودارهای فروشگاه اینترنتی نینتندو دفاع کند. اما اکنون ماجراجویی جدید لینک باید شکست را بپذیرد. یک موفقیت جدید برای تبدیل شدن به پادشاه سوییچ مطرح شده است.

سوئیچ نینتندو

Story of Seasons: A Wonderful Life در چارت های سوییچ از زلدا پیشی گرفت