Teammates را با Trymacs & Amar به صورت رایگان تماشا کنید

فقط در Joyn – می‌توانید تریلر فیلم Teammates را در اینجا ببینید:

شرکت کنندگان جوین شو در یک نگاه

مارک اگرز (504000 مشترک در یوتیوب): مسن ترین گروه، مدل و شرکت کننده تلویزیون واقعیت، مارک، متولد 1986 است، که احتمالاً از ویدیوهای طنز یوتیوب خود می داند که در آن بی شرمانه نظرسنجی های خیابانی انجام می دهد و خنده های زیادی دریافت می کند.

در “هم تیمی ها” این یک انحصاری Joyn است نمایش بازی، که در آن دو مهمان برجسته در 20 بازی با یکدیگر رقابت می کنند و مهارت های خود را نشان می دهند (به جوین مراجعه کنید). نه تنها مهارت و تناسب اندام، بلکه منطق و هوش شرکت کنندگان نیز مورد آزمایش قرار می گیرد. پول نقد زیادی نیز در خطر است: اگر رقبا برنده شوند، اجازه دارند با یکدیگر بجنگند 30000 یورو خوشحال باش. در 18 سپتامبر 2022 از ساعت 6:00 بعد از ظهر دوباره آن زمان است این بار رقابت کنید Trymacs و عمار با پیترو لومباردی و مارک اگرز و نشان دهند که چه کاری می توانند انجام دهند. همه چیز به صورت زنده در مقابل تماشاگران ضبط می شود و می توانید از تماشای آن لذت ببرید رایگان، بدون ثبت نام و منحصراً در Joyn جریان

مشاهده هم تیمی ها در Joyn

Trymacs (3,100,000 مشترک در توییچ): بیشتر این جوان 28 ساله را از محتوای بازی او در YouTube و Twitch می شناسند. اما آیا می‌دانستید که در ابتدای سال 2021 او با بیش از 61000 اشتراک توییچ، پرمخاطب‌ترین استریمر توییچ در سراسر جهان بود؟ از آن زمان او چند زیرمجموعه به دست آورده است و اکنون در حال اثبات مهارت های خود با جوین نیز هست.

18.09 را حذف کنید. یک علامت پررنگ در تقویم خود بگذارید زیرا نمایش بازی انحصاری Joyn Teammates در حال بازگشت است! این بار، مجریان و پخش‌کننده‌های توییچ، Trymacs و Amar با ستاره‌های تلویزیون واقعیت، پیترو لومباردی و مارک اگرز به چالش کشیده می‌شوند. از یکشنبه زنده و رایگان در Joyn.

«هم تیمی ها» بازگشته است: پخش زنده رایگان منحصراً در Joyn

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

عمار النعیمی (1،500،000 مشترک در توییچ): با زیرمجموعه های توییچ، عمار نیز مجبور نیست پشت شریک دوئل خود پنهان شود. او از طریق استریم های Fortnite خود، در مدت کوتاهی در جامعه توییچ آلمان نامی برای خود دست و پا کرد.

رقبا: مارک اگرز و پیترو لومباردی

رقبای مارک اگرز (چپ) و پیترو لومباردی (راست) (منبع تصویر: Mediatotal)

پیترو لومباردی (2,000,000 فالوور در اینستاگرام): پیترو در مقایسه با پیشینیان خود یکی از دستان قدیمی در تجارت نمایش است، زیرا او در سال 2011 برنده فصل هشتم “Deutschland sucht den Superstar” شد و از آن زمان تاکنون مهمان برنامه های تلویزیونی مختلف بوده است. نشان می دهد.

مشاهده هم تیمی ها در Joyn
دوستان پیترو لومباردی و مارک اگرز در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ از ساعت ۶ بعدازظهر میزبان و ستاره‌های توییچ تریمکس و آمار را در یک دوئل در سطح چشم به چالش خواهند کشید.

میزبان: تریماکس و آمار

میزبان Amar (L.) و Trymacs (R.) (منبع تصویر: Mediatotal)