Switch normalos باید بدون این عملکرد انجام شود

با این حال، چیزی که بسیاری از بازیکنان فراموش می کنند این است که کسانی که حالت زنده را انتخاب می کنند دقت رنگ محتوای صفحه نمایش داده شده را کاهش می دهد. اینها ممکن است از نظر ذهنی بهتر به نظر برسند، اما کمتر شبیه نسخه اصلی هستند. با این حال، اگر برایتان مهم نیست، می‌توانید بدون نگرانی از حالت انحصاری صفحه نمایش پر جنب و جوش سوئیچ OLED خود استفاده کنید.

یک صفحه نمایش بزرگتر، یک پنل OLED، یک پایه پایه بهتر، یک پورت LAN که مستقیماً در داک ادغام شده است، بلندگوهای کمی بهبود یافته – نینتندو برای توجیه قیمت خرید بالاتر در حال حاضر 333 یورو، بهبودهای مختلفی در سوئیچ OLED ایجاد کرده است.

اما چیزی که بسیاری از دارندگان سوئیچ ممکن است تا به امروز متوجه نشده باشند: تفاوت دیگری وجود دارد – یعنی در نرم افزار سیستم کنسول ها. زیرا فقط روی سوئیچ OLED بازیکنان تنظیماتی با نام پیدا می کنند “شدت رنگ صفحه نمایش کنسول” قبل از. در آنجا، خریداران سوئیچ OLED می توانند بین گزینه های “Lively” و “Standard” انتخاب کنند. شدت رنگ زنده از پیش تنظیم شده است.

با سوئیچ OLED، نینتندو نوعی نسخه ممتاز از گوشی های دستی موفق را ارائه می دهد. نه تنها از نظر سخت افزاری با نسخه اصلی متفاوت است – همچنین گزینه خاصی در تنظیمات سیستم وجود دارد که در همه مدل های دیگر وجود ندارد.

سوئیچ نینتندو

رنگ های زنده فقط با سوئیچ OLED در دسترس هستند

به این صورت می توانید این گزینه را در تنظیمات سوئیچ OLED خود پیدا کنید:

  • از داشبورد نینتندو سوییچ، این را انتخاب کنید نماد چرخ دنده برای رفتن به تنظیمات
  • به پایین اسکرول کنید تا به اصل مطلب برسید “کنسول” می آید.
  • در آنجا زیر منو را پیدا خواهید کرد “شدت رنگ صفحه نمایش کنسول”، جایی که می توانید بین دو گزینه جابجا شوید.

برای چه کسانی ارزش خرید سوئیچ OLED گرانتر را دارد؟ در ویدیو به شما می گوییم:

کنسول نینتندو سوییچ (مدل OLED): نسخه جدید، رنگ های شدید، صفحه نمایش 7 اینچی - با
نکته پایانی: این گزینه فقط بر شدت رنگ صفحه نمایش OLED سوییچ تأثیر می گذارد. اگر کنسول از طریق یک داک به مانیتور یا تلویزیون وصل شده باشد، تغییر تنظیمات هیچ تاثیری بر نمایشگر دستگاه پخش متصل ندارد.منبع ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/14/2023 06:36

حالت صفحه نمایش انحصاری سوئیچ OLED چیست؟

کنسول نینتندو سوییچ (مدل OLED): نسخه جدید، رنگ های شدید، صفحه نمایش 7 اینچی – با

تنظیم شدت رنگ زنده تضمین می کند که صفحه نمایش یکپارچه سوئیچ OLED شما رنگ ها را نشان می دهد تا حدودی اشباع تر. آنها درخشان تر به نظر می رسند و بنابراین کمی بیشتر چشم شما را به خود جلب می کنند. اکثر مردم این سبک پر زرق و برق را از ارائه ترجیح می دهند. بسیاری از نمایشگرهای تلفن هوشمند مدرن بر اثر مشابهی متکی هستند.