Switch hit را با کمتر از 20 یورو دریافت کنیدمعمولاً ماجراجویی تاکتیکی محبوب نینتندو را با کمتر از 25 یورو دریافت نمی کنید. با این حال، در آمازون، می‌توانید نسخه طلایی بازی Switch را با قیمتی کمتر از 20 یورو دریافت کنید و به لطف Amazon Prime Day 2022، اکنون می‌توانید حتی بیشتر پس‌انداز کنید.

برای Nintendo Switch: Mario & Rabbids Kingdom Battle – نسخه طلایی به خصوص در آمازون ارزان است

معمولاً باید 25 تا 30 یورو برای Mario & Rabbids Kingdom Battle – Gold Edition خرج کنید، اما می توانید آن را با کمتر از 20 یورو در آمازون دریافت کنید – و حتی به لطف Prime Day 2022 در حال حاضر برای 18.76 یورو (مشاهده در آمازون). اگرچه ممکن است تفاوت خیلی زیاد نباشد با این قیمت قطعا ارزش خرید دارد.

Mario & Rabbids را در آمازون ببینید

در Mario + Rabbids Kingdom Battle یک برخورد غیرمنتظره بین یکی از نمادین ترین شخصیت های نینتندو، ماریو، و Rabbids بی احترام و هرج و مرج رخ می دهد. پس از اینکه پادشاهی قارچ پاره شد، باید ماریو، لوئیجی، پرنسس هلو، یوشی و رابیدز با هم کار می کنندبرای بازگرداندن نظم

شما می توانید در این ویدئو یک برداشت را دریافت کنید:

Mario + Rabbids Kingdom Battle – تریلر رسمی بازی

Switch: Mario & Rabbids Kingdom Battle – Gold Edition چیزی بیش از بازی پایه ارائه می دهد

خود بازی برای طرفداران فوق العاده سرگرم کننده است، اما نسخه Gold نسبت به بازی پایه چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. شما یک هنر کلید طلایی ویژه برای چشم دریافت می کنید و پاس فصلی دیجیتالی نیز قابل توجه است. در اینجا شما دریافت می کنید:

  • بسته پیکسل 8 اسلحه را در اپتیک 8 بیتی به شما ارائه می دهد.
  • بسته Steampunk 8 سلاح با موضوع Steampunk را باز می کند.
  • بسته چالش فوق العاده شامل 8 چالش فوق العاده سخت در هر فصل مخفی جهان است. علاوه بر این، یک کمپین همکاری جدید شامل 5 نقشه همکاری با سگ های زنجیره ای، گردباد، Buus و سنگ های آتشفشانی وجود دارد.
  • DLC DONKEY KONG

در آمازون، Mario + Rabbids Kingdom Battle با یکی می درخشد دارای امتیاز 4.5 از 5 ستاره. کاربران با این واقعیت جذب می شوند که چیزهای زیادی برای باز کردن وجود دارد و بازی با وجود گرافیک زیبا چالش برانگیز است. دوربینی که در بسیاری از جاها ثابت است و در نتیجه نمای اتفاقی که در حال رخ دادن است و همچنین متن های بسیار گسترده که کمی بازی را کند می کند مورد انتقاد قرار می گیرد.

اگر شما را ناراحت نمی کند، می توانید ثبت نام کنید بازی سوییچ مورد علاقه خود را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید (به آمازون مراجعه کنید)..منبع