Survivor یک آرزوی بزرگ هواداران را برآورده می کند

در عوض، چندین نمونه وجود دارد که در آن کال به وضوح ضربه می زند، اما فقط خطوط درخشان روی بدن سرباز باقی مانده است. احتمالاً، ویژگی جدید فقط خواهد بود در انیمیشن های مرگ حتمی استفاده شده. همین امر در مورد درویدها و هیولاها در نسخه قبلی نیز صدق می کرد و همچنین می توانید دوباره در ویدیوی گیم پلی جدید مشاهده کنید.

Star Wars Jedi: Survivor (PS5)
با این حال، پیش نمایش گیم پلی جدید در کانال یوتیوب IGN اکنون نشان می دهد که دنباله Star Wars Jedi: Survivor اینجاست. دیگر آنقدرها هولناک نیست خواهد بود. در جریان معرفی شمشیر نوری دوگانه، یکی از نیروهای پیشاهنگ مهاجم به طور غیر رسمی پای خود را از دست می دهد.

به نظر می رسد که Respawn Entertainment مشتاقانه منتظر Star Wars Jedi: Survivor است بازخورد از طرفداران گوش بده. اکنون توسعه دهندگان همچنین تأیید کرده اند که ماجراجویی جدید Cal بالاخره یک عملکرد سفر سریع خواهد داشت. به نظر می رسد که دویدن خسته کننده به سمت کشتی متعلق به گذشته است.

با Star Wars Jedi: Fallen Order، EA موفق شد یک بازی واقعاً خوب را از کهکشانی بسیار دور توسعه دهد. اکنون جانشین آن نزدیک است. یک ویدیوی جدید از گیم پلی بازی Star Wars Jedi: Survivor اکنون نشان می دهد که سازندگان انتقادات زیادی از طرفداران را مورد توجه قرار داده اند.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Survivor واقعاً خوب است

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/02/20 14:11