Survival hit 50 یورو می خواهد تا بتوانید به بازی ادامه دهید

رهایی:2017/08/29

یک سال پس از انتشار Ark: Survival Ascended، بازی ها نیز به صورت جداگانه عرضه خواهند شد. بازیکنان PS5 همچنین می توانند ریمستر را مستقیما با قیمت 40 یورو خریداری کنند. با این حال، این هنوز شامل DLC هایی نمی شود که برای Ark: Survival Evolved منتشر شده اند. هر دو الحاقیه به صورت جداگانه از بازی اصلی و بر روی تمامی پلتفرم ها منتشر خواهند شد قیمت هر کدام 20 یورو. البته اکنون هواداران کمی گیج شده اند که چرا در بدترین حالت باید 90 یورو برای انجام بازی ای که قبلاً هزینه آن را پرداخته اند خرج کنند.

Ark: Survival Evolved با دسترسی اولیه شروع شد و اکنون یکی از بزرگترین بازی‌های بقا در استیم، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان است. دنباله ای برای ماجراجویی دایناسورها نیز در دست ساخت است و در واقع باید در سال 2023 منتشر شود. با این حال، استودیو Wildcard توسعه دهنده این بازی را معرفی کرده است تا پایان سال 2024 حرکت کردن

به منظور شیرین کردن زمان انتظار برای طرفداران، سازنده همچنین از یک ریمستر قسمت اول خبر می دهد. بازی قرار است Unreal Engine 5 انتقال داده شود و سپس در پایان آگوست 2023 برای PC، Xbox Series X|S و PS5 منتشر شود. پس فقط خبر خوب؟ متأسفانه فراتر می رود.

تریلر رسمی ARK 2

همچنین بازیکنان باید دوباره برای DLC ها پرداخت کنند

بستر، زمینه:Mac OS X، Xbox One، Windows، Linux، PlayStation 4

Ark: Surival Evolved سرورها را خاموش می کند

بیشتر شکایات طرفداران حول این واقعیت است که Studio Wildcard اکنون وفادارترین بازیکن است دوباره بخواهید تسویه حساب کنیدبرای ادامه بازی یک نسخه زیبا از Ark: Survival Evolved. “بسته ارزش نهایی” با Ark 2 تنها یک تسلی کوچک است. پس از همه، انتشار در بهترین حالت بیش از یک سال دیگر است.منبع

وقتی ریمستر Ark: Survival Ascended منتشر شد، سرورهای رسمی نسخه اصلی خاموش خواهند شد. بازی بقا فقط به صورت تک نفره یا روی سرورهای خصوصی و اجتماعی قابل بازی است. برای سرورهای رسمی به ریمستر نیاز دارید و هزینه آن برای رایانه شخصی و ایکس باکس 50 یورو است. با این حال، جانشین Ark 2 نیز گنجانده شده است، حتی اگر بازی هنوز بیش از یک سال باقی مانده باشد (منبع: Studio Wildcard).

Ark: Surival Evolved که شامل هنرهای دستی و دینو می‌شود، موفقیت چشمگیری در استیم، ایکس‌باکس و پلی‌استیشن داشته است. با این حال، اکنون توسعه دهندگان تغییرات عمده ای را اعلام می کنند و صرفاً از بزرگترین طرفداران می خواهند که دوباره پرداخت کنند. آنها اصلاً مشتاق آن نیستند.

ARK: Survival Evolved