ساخت Surge of Light for the monk برای چندین فصل قوی ترین سبک بازی در Diablo 3 بوده است. در فصل 27 چیزی تغییر نکرده است. اما برای این کار، ساخت به تجهیزات سطح بالایی نیاز دارد.

دیابلو 3

ساخت Surge of Light مانند اکثر ساخت‌های دیگر مبتنی بر مجموعه نیست. در عوض، شما بر Gem Legendary تکیه می کنید میراث رویاها. این همه آمار شما را تا زمانی که هیچ پاداش تنظیمی فعال نکرده باشید افزایش می دهد. این جایزه حتی برای اقلام باستانی دو برابر می شود.

گالری عکس را شروع کنید(12 تصویر)

Emoji Quiz: آیا می توانید این 11 عنوان بازی ویدیویی را حدس بزنید؟

از آنجایی که به تجهیزات کمیاب اضافی برای ساخت نیاز دارید، توصیه می کنیم ابتدا یک بیلد متفاوت بازی کنید تا زمانی که موارد لازم را پیدا کنید.

موج نور: تجهیزات

موج نور: مکعب کانای

موج نور: جواهرات

شما این سه جواهر افسانه ای را در طلسم و دو حلقه خود قرار می دهید:

فصل 27: ندای نور

هنگامی که یک گلدان فرشته را پیدا کردید، می توانید یکی از اقلام خود را با یکی از سه توانایی خود برکت دهید. ما ترکیب زیر را توصیه می کنیم:

هدف – شی: Drool Strike

قابلیت: موج نور

موج نور: مهارت ها

Diablo 3 Surge of Light Monk Build
با این مهارت ها، ساخت شما به طور بهینه مجهز است.

در فصل 27، سبک بازی کمی با چرخش مهارت های شناخته شده متفاوت است. به جای اینکه مستقیماً به حریفان حمله کنید، باید به زنگ هایی که توانایی شما احضار شده اند ضربه بزنید. اینجوری بیشترین آسیب رو میزنی.

دانش بازی خود را ثابت کنید: آیا می توانید همه این آرم ها را تشخیص دهید؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.