Stiftung Warentest MediaMarkt و Saturn را مجازات می کند

یکی از سه دفترچه یادداشت آماده شده علیرغم اطلاعات دیگر آمد پشت تعمیر نشده، تحویل داده شده است منبع تغذیه وجود نداشت جدا از آن علاوه بر این زمان تعمیر در همه موارد بسیار طولانی است و قیمت تعمیرات بالاترین در مقایسه بود: بین 410 تا 860 یورو. ارتباط هم ایده آل نبود. Stiftung Warentest انتقاد کرد، در برخی موارد، آزمایش کنندگان مجبور بودند در مورد مکان پرس و جو کنند.

آیا همیشه باید یک خرید جدید باشد؟ اگر نوت بوک بهم ریخته باشد، تعمیر اغلب کافی است. روی کیف پول و محیط کار آسانی است. اما کدام یک از بسیاری؟ خدمات تعمیر نوت بوک لبه دارد؟ این همان چیزی بود که Stiftung Warentest می خواست کشف کند و در مجموع هفت مورد از آنها را آزمایش کرد. چهار از سازنده مربوطه، سه ارائه دهنده مستقل. تا حد زیادی چراغ عقب: رسانه مارکت و زحل.

خدمات تعمیر نوت بوک از MediaMarkt و Saturn با شکست Stiftung Warentest مواجه شد

این ضایعات دردناک است: Stiftung Warentest نگاهی دقیق به خدمات تعمیر نوت بوک انداخته است. MediaMarkt و Saturn عملکرد ضعیفی داشتند. انتقاد کارشناسان طولانی است و از کمبود منبع تغذیه تا قیمت های نجومی را شامل می شود.

بازار رسانه ای

برای آزمایش، هر تامین کننده مجبور شد سه نوت بوک را با سه خطا تعمیر کند: دستگاه شارژ نمی شود، یک کلید روی صفحه کلید وجود ندارد و عایق کابل شارژ آسیب دیده است. Stiftung Warentest به مورد دوم اشاره ای نکرد، زیرا قرار بود تکنسین ها خودشان متوجه شوند.

ایسر برنده آزمون مقایسه است. Stiftung Warentest ستایش می کند: «ارزش این را دارد که آن را در اینجا تعمیر کنیم. به طور کلی، ایسر رتبه “خوب (2.1)” را دریافت کرد. از جمله اینکه ایسر توانست با کمترین هزینه تعمیر امتیاز کسب کند. اپل با نمره “خوب (2.4)” نزدیک است. سازنده مک‌بوک سریع‌ترین تعمیر را در مقایسه انجام داد.

نه تنها با تعمیرات می توانید از محیط زیست محافظت کنید:

ایسر و اپل در خط مقدم هستند

نتیجه‌گیری هشیارکننده Stiftung Warentest این بود: «به سختی هیچ چیز با این ارائه‌دهنده خوب پیش نمی‌رفت.

خدمات تعمیر نوت بوک دو زنجیره الکترونیک رتبه “ضعیف (4.9)” دارای رتبه. هیچ سرویس تست شده دیگری به این بدی انجام نشد (منبع: Stiftung Warentest).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع