Stiftung Warentest یک ترفند صرفه جویی در مصرف انرژی را برای پخت و پز و آشپزی نشان می دهد

به همان اندازه که فصل کریسمس زیبا است، معمولاً زمان زیادی را در آشپزخانه صرف تهیه شام ​​کریسمس می کنید. این نه تنها زمان می برد، بلکه می تواند مصرف برق را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهد. را Stiftung Warentest (شماره 11/2022) نکاتی را در مورد اینکه چگونه می توانید با تغییرات کوچک و وسایل آشپزی مناسب به راحتی در مصرف برق و هزینه صرفه جویی کنید، ارائه می دهد.

قبلاً انتخاب دیگ های پخت مناسب بر مصرف انرژی تأثیر می گذارد: از آنجایی که گرمای اجاق گاز می تواند به طور بهینه به قابلمه منتقل شود، مهم است که دقیقاً محیطی برابر با اجاق گاز داشته باشد. بنابراین هیچ گرمایی از دست نمی رود. همچنین کیفیت گلدان های خود را بررسی کنید: اگر قبلاً دارای چند فرورفتگی هستند، در نتیجه گرمای زیادی از بین می رود. درست در زمان جمعه سیاه می توانید یک ست آشپزی 11 تکه با سازگاری القایی تهیه کنید قابلمه و تابه فقط 92 یورو (مشاهده در آمازون) (همچنین یک هدیه کریسمس عملی درست می کند).

بیسکویت کریسمس با خمیر، کاتر کوکی، ورقه پخت و آرد در آشپزخانه
حتی می توانید در هنگام پخت کوکی ها در مصرف انرژی صرفه جویی کنید (منبع تصویر: Imago / Bihlmayerfotografie)

آشپزی: انرژی کمتر، طعم بیشتر

نکات صرفه جویی بیشتری می خواهید؟ سپس ما مقالات بیشتری برای شما داریم:

درب سمت راست نیز از دست دادن گرما جلوگیری می کند. علاوه بر این، به جای پختن با آب زیاد، می توانید سبزیجات را به راحتی با یک الک و مقداری آب یا آب سبزیجات در قابلمه بخارپز کنید. مزیت: مواد مغذی حفظ می شوند.

GIGA توصیه می کند

در مصرف گاز، برق و آب صرفه جویی کنید

همین امر در مورد کباب تعطیلات: این یکی را به جای اینکه ساعت ها در فر بچسبانید، داخل فر هم می شود برشته کن حتی روی اجاق گاز از آنجایی که دماها پایین تر است و دستگاه های برشته دارای درب هستند، انرژی کمتری مصرف می کنید. شما در حال حاضر آن را دریافت می کنید سرخ کن GSW “Gurmet Granit” به قیمت 40 یورو به جای 87 یورو (به اتو مراجعه کنید). این عملی است که دارای درب شفاف است. بنابراین همیشه می توانید بدون برداشتن درب، مراقب غذای خود باشید. بنابراین گرما در دستگاه برشته باقی می ماند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

کریسمس در مورد خانواده و غذا است. Stiftung Warentest نکاتی در مورد چگونگی صرفه جویی در مصرف برق در شام کریسمس ارائه می دهد که ما نمی خواهیم از شما دریغ کنیم.

با ابزار مناسب در مصرف برق صرفه جویی کنید

با این حال، شما می توانید کوکی ها را بپزید انجام بدون فر دشوار است: در اینجا استفاده از آن منطقی است چندین ورق برای کار. اگر فر شما عملکرد همرفتی دارد، حرارت می تواند به خوبی در فر پخش شود و به سینی های شما به طور یکنواخت برسد. اگر زمانی در آشپزخانه نیاز به به‌روزرسانی داشته باشید، Stiftung Warentest (نسخه 08/2019) بوش HBG632TS1 را توصیه می‌کند (مشاهده در آمازون).