Stiftung Warentest قضاوت سختی می کند

خدمات تعمیر نوت بوک دو زنجیره الکترونیک رتبه “ضعیف (4.9)” دارای رتبه. هیچ سرویس تست شده دیگری به این بدی انجام نشد (منبع: Stiftung Warentest).

ایسر برنده آزمون مقایسه است. Stiftung Warentest ستایش می کند: «ارزش این را دارد که آن را در اینجا تعمیر کنیم. به طور کلی، ایسر رتبه “خوب (2.1)” را دریافت کرد. از جمله اینکه ایسر توانست با کمترین هزینه تعمیر امتیاز کسب کند. اپل با نمره “خوب (2.4)” نزدیک است. سازنده مک‌بوک سریع‌ترین تعمیر را در مقایسه انجام داد.

برای آزمایش، هر تامین کننده مجبور شد سه نوت بوک را با سه خطا تعمیر کند: دستگاه شارژ نمی شود، یک کلید روی صفحه کلید وجود ندارد و عایق کابل شارژ آسیب دیده است. Stiftung Warentest به مورد دوم اشاره ای نکرد، زیرا قرار بود تکنسین ها خودشان متوجه شوند.

نتیجه‌گیری هشیارکننده Stiftung Warentest این بود: «به سختی هیچ چیز با این ارائه‌دهنده خوب پیش نمی‌رفت.

یکی از سه دفترچه یادداشت آماده شده علیرغم اطلاعات دیگر آمد پشت تعمیر نشده، تحویل داده شده است منبع تغذیه وجود نداشت جدا از آن علاوه بر این زمان تعمیر در همه موارد بسیار طولانی است و قیمت تعمیرات بالاترین در مقایسه بود: بین 410 تا 860 یورو. ارتباط هم ایده آل نبود. Stiftung Warentest انتقاد کرد، در برخی موارد، آزمایش کنندگان مجبور بودند در مورد مکان پرس و جو کنند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

نه تنها با تعمیرات می توانید از محیط زیست محافظت کنید:

ایسر و اپل در خط مقدم هستند

این واقعا دردناک است: Stiftung Warentest خدمات تعمیرات نوت بوک را به دقت بررسی کرده است. MediaMarkt و Saturn به نتایج ضعیفی دست یافتند. کارشناسان فهرست بلندبالایی از انتقادات دارند، از کمبود منابع برق گرفته تا قیمت های متورم.

بازار رسانه ای

آیا همیشه باید یک خرید جدید باشد؟ اگر نوت بوک بهم ریخته باشد، تعمیر اغلب کافی است. روی کیف پول و محیط کار آسانی است. اما کدام یک از بسیاری؟ خدمات تعمیر نوت بوک لبه دارد؟ این همان چیزی بود که Stiftung Warentest می خواست کشف کند و در مجموع هفت مورد از آنها را آزمایش کرد. چهار از سازنده مربوطه، سه ارائه دهنده مستقل. تا حد زیادی چراغ عقب: رسانه مارکت و زحل.

خدمات تعمیر نوت بوک از MediaMarkt و Saturn با شکست Stiftung Warentest مواجه شد