Steam Disaster: طرفداران بازی Square Enix رایگان را در هوا ریپ می کنند

بازی های دیگر به طور قابل توجهی در Steam محبوب تر هستند – به عنوان مثال این بازی استراتژیک تاریخی که قیمت آن 80 درصد کاهش یافته است:منبع بسیاری از نظر دهندگان در Steam از این موضوع ابراز تاسف می کنند چنین بازی تأثیرگذاری که چنین پورت ضعیفی را دریافت می کند به خصوص از آنجایی که بازیکنانی که ژاپنی صحبت نمی کنند باید 40 سال برای آن صبر کنند. به نظر می رسد اکثر آنها پس از مدت کوتاهی تسلیم می شوند زیرا دستورات آنها شناسایی نمی شود. این کمکی نمی کند که بازی به صورت رایگان در دسترس باشد.

تریلر فیلم The Portopia Serial Murder Case را اینجا ببینید:

بازی Square Enix AI Tech Preview: The Portopia Serial Murder Case از 23 آوریل 2023 در Steam در دسترس است و جامعه به شدت از پروژه هوش مصنوعی ناامید شده است – پس از تقریباً 300 رأی. بازی رایگان دارای امتیاز بسیار منفی است. بازیکنان شکایت دارند که نرم افزار به سادگی اکثر ورودی ها را درک نمی کند و به همین دلیل است که نمی توانند در بازی پیشرفت کنند. این پروژه برای نمایش فناوری پیشرفته پردازش زبان طبیعی طراحی شده است – اساساً ثابت می کند که رایانه ها در حال حاضر چقدر خوب می توانند زبان طبیعی را ضبط و درک کنند. تاکنون، از قضا، این پروژه دقیقاً برعکس عمل کرده است.

بازی کالت در استیم در حال اجراست

The Portopia Serial Murder Case یکی از تاثیرگذارترین بازی های تمام دوران در ژاپن است متن ماجراجویی توسط انیکس در سال 1983 منتشر شد و هرگز به طور رسمی به زبان های دیگر ترجمه نشده است. اکنون اسکوئر انیکس بازی کارآگاهی را با هوش مصنوعی ترجمه کرده و به صورت رایگان در استیم منتشر کرده است، اما متاسفانه بازی یک فاجعه مطلق است.

بازی Square Enix در استیم فلاپ می شود

اسکوئر انیکس، ناشر فاینال فانتزی، پروژه بازی جدیدی را در استیم منتشر کرده است، اما واکنش جامعه نمی تواند منفی تر از این باشد. اگرچه بازی به صورت رایگان در دسترس است، اما گیمرها به خوبی از آن مراقبت نمی کنند.

در The Portopia Serial Murder Case باید با تایپ کردن دستورالعمل‌های عمل در یک فیلد متن، شخصیت را کنترل کنید. دستورالعمل ها باید به گونه ای تنظیم شوند که آنها قابل درک و پیاده سازی در بازی است. با این حال، مشخص است که Square با بازسازی هوش مصنوعی در این امر موفق نبود.