Steam در خودروهای الکترونیکی شروع می شود – اما یک مشکل بزرگ وجود دارد

علاوه بر این، به روز رسانی باید با زوم در تسلا ارائه شود. در حالت سگ، صاحبان سگ می توانند دوست چهارپای خود را در ماشین از طریق اپلیکیشن و دوربین داخلی نظارت کنند و تعدادی از ویژگی های دیگر از طریق گوشی هوشمند نیز جدید هستند.منبع

مشترکین برای داشتن شانس بهتر اپل موزیک: برنامه با به روز رسانی مدیریت می شود در تمام تسلاها اگر حساب کاربری دارید، می‌توانید در آینده از این پیشنهاد مستقیماً در تسلا نیز استفاده کنید. این یک مرز قدیمی بین اپل و خودروساز است. برای سال‌ها، سازنده آیفون علاقه‌ای به باز کردن سرویس موسیقی خود برای تسلا نداشت. این تنها افتتاحیه به زودی در اپل نیست.

اگر شکار بزرگی وجود نداشت: Steam روی همه خودروهای الکتریکی تسلا اجرا نمی شود. پلتفرم یا بازی‌هایی که روی آن توزیع می‌شوند نیازمندی‌های بالایی دارند و بنابراین فقط بر روی آخرین نسخه‌های Model S و Model X عرضه می‌شوند. تسلا آنها را در اینجا دارد. پردازنده های گرافیکی RDNA 2 توسط AMD نصب شده (منبع: Engadget) که الکترونیک روی برد روی آن اجرا می شود. این تراشه ها به عنوان مثال در پلی استیشن 5 نیز استفاده می شوند و بنابراین برای مقابله با بازی های مدرن مجهز شده اند. بنابراین خودروهای میان رده تسلا، مدل 3 و مدل Y باید بدون استیم کار کنند.

محتوای خارجی قابل نمایش نیست.

همه چیزهایی که همیشه می خواستید در مورد تسلا بدانید – اما می ترسید بپرسید:

Apple Music و موارد دیگر: به‌روزرسانی تسلا بسیاری از برنامه‌های جدید را به ارمغان می‌آورد

با به‌روزرسانی کریسمس تسلا، Steam راه خود را به سیستم سرگرمی خودروهای الکترونیکی در سراسر جهان باز می‌کند. به گفته تسلا، هزاران بازی در دسترس هستند مستقیماً در ماشین الکترونیکی قمار کرد می تواند تبدیل شود. خود ایلان ماسک در ابتدا به مهمترین عناوین اشاره می کند – هنوز در نسخه بتا:

به گفته ماسک، مدل‌های قدیمی‌تر نیز در آینده Steam دریافت خواهند کرد. رئیس تسلا در مورد نسخه‌های قدیمی‌تر مدل S و مدل X و یا اینکه مدل 3 و مدل Y نیز می‌توانند از آن لذت ببرند، صحبت می‌کند. به هر حال، عملکرد بازی هنگام رانندگی غیرفعال می شود.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

همانطور که در ویدیوی تسلا موجود است، به نظر می رسد Cyberpunk 2077 برای اجرای روان – نه فقط برای گیمرهای کنسول. به گفته رئیس تسلا، شما همچنین می توانید با ماوس و صفحه کلید در خودروهای الکترونیکی بازی کنید – اما ممکن است ناراحت کننده باشد. بنابراین، انتخاب بزرگ و بازی تسلا حتی می تواند شکاف ابدی بین کنسول و رایانه شخصی را پر کند.

نگران بی حوصلگی رانندگان تسلا نباشید: همانطور که قول داده بود، سازنده خودرو پلتفرم بازی Steam را به خودروهای الکتریکی وارد می کند و بازی های زیادی را در دسترس قرار می دهد. آخرین به روز رسانی نرم افزار همچنین برنامه های دیگری مانند Apple Music را به همراه دارد. اما برای گیمرها یک مشکل بزرگ وجود دارد.

تسلا

هدایای کریسمس برای گیمرها: تسلا استیم را به ماشین الکتریکی می آورد