Steam به شما یک ماجراجویی برنده جایزه می دهد

تمام ماه ژوئن به ماه غرور اختصاص دارد، زمانی برای جشن گرفتن تنوع و جامعه LGBTQ+. به عنوان بخشی از این جشن، می‌توانید درام بازی ویدیویی تاثیرگذار «به من بگو چرا» را به عنوان هدیه دریافت کنید، اما باید سریع آن را دریافت کنید!

تا اوایل ژوئیه به صورت رایگان به من بگویید چرا

Developer Don't Nod Entertainment Tell Me Why را در سال 2020 منتشر کرد. این بازی داستان خواهر و برادر تایلر و آلیسون رونان را روایت می کند. این دوقلوها یک ارتباط تله پاتیک دارند که به آنها امکان می دهد دیدها و خاطرات خود را با جزئیات واضح به اشتراک بگذارند. پس از سال ها جدایی، خواهر و برادرهای 21 ساله به زادگاه خود آلاسکا باز می گردند. آنجا تا گذشته شکسته اش را جمع کند و درباره مرگ مرموز مادرش تحقیق کند.

به‌عنوان بخشی از ماه غرور، سرگرمی نود نود می‌خواهد بار دیگر با «به من بگو چرا» توجه را به فضای سیاسی خصمانه و انزوای جامعه LGBTQIA جلب کند. شخصیت های عجیب و غریب اغلب در بازی های توسعه دهندگان به تصویر کشیده می شوندبه عنوان مثال، تایلر یک مرد ترنس با اعتماد به نفس است. (منبع: سر تکان نده)

میتونی به من بگی چرا تا 1 ژوئیه 2024 در کنسول‌های ایکس‌باکس، در فروشگاه مایکروسافت (برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، و سری‌ها) و در استیم برای رایانه شخصی، همیشه می‌توانید به صورت رایگان نسخه پشتیبان تهیه کنید و هر طور که می‌خواهید دانلود کنید.

شما می توانید برداشتی از بازی را در تریلر دریافت کنید:

مایکروسافت مجموعه کاملی از بازی ها را ارائه می دهد

مایکروسافت می‌گوید ارائه نگاهی منحصربه‌فرد به دیدگاه‌های خارج از تجربیات زندگی خود نیز مهم است. به عنوان بخشی از این، این شرکت مجموعه‌ای از مجموعه‌های بازی را برجسته می‌کند که شامل نویسندگان، شخصیت‌های اصلی و بازی‌های LGBTQIA+ با گزینه‌های جنسی و روابط فراگیر است.

بسته‌های بازی برای جامعه تراجنسیتی، غیر باینری و LGBTQIA+ در فروشگاه‌های Microsoft برای Xbox و Windows (منبع: Microsoft) موجود است.

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع